Чому деякі люди бояться високих доходів і справа у багатьох зовсім не у відсутності можливості
Обществоukr.media3 дня назад

Чому деякі люди бояться високих доходів і справа у багатьох зовсім не у відсутності можливості

У всіх перерахованих випадках найкраще звернутися до психолога, щоб навести порядок в голові.

Чому деякі люди бояться високих доходів і справа у багатьох зовсім не у відсутності можливості. У всіх перерахованих випадках найкраще звернутися до психолога, щоб навести порядок в голові.

Мабуть, не існує такої людини, яка не хотіла б багато заробляти. Але чомусь у одних це виходить легко, а інші багато років не можуть вирватися із замкнутого кола і страху перед неоплаченими рахунками, інформує Ukr.Media.

Менталітет

Люди бояться великих грошей з різних причин, причому, іноді навіть не віддаючи собі в цьому звіт.

Перша причина прихована в нашому менталітеті. Більшість людей виховувалися в сім'ях, де родичі майже все життя працювали на одному і тому ж заводі, скаржилися на низький дохід, відсутність часу на сім'ю і себе, проте терпіли, продовжуючи вставати о шостій ранку. Такий стан речей вбирали в себе діти, які брали щоденний ранній підйом на роботу як стабільність і природний перебіг речей. Встановлення терпіння в цьому випадку є коренем проблеми.

Страх змін

Боязнь великих грошей може полягати і в звичці створювати і активно підтримувати навколо себе зону комфорту. Психологи давно визнали, що зону комфорту людина створює дуже швидко, і з неї майже неможливо вибратися, навіть якщо внутрішні умови залишають бажати кращого і вже явно не були мрією.

Людина — унікальне створіння, яке виткане в основному зі страхів і сумнівів. Ми боїмося змін, намагаємося максимально прорахувати всі ризики, передбачити весь негатив, який може трапитися. Таке сприйняття світу знову було сформовано в дитинстві, коли на дитину тиснуть батьки і вимагають тільки хороших результатів. Зрештою діти бояться провалу. Відчуття і страхи переходять з ними в доросле життя і заважають змінювати його на краще.

Страх втрати

Ще одна вагома причина — страх втрати цих самих грошей. Батьки не приховують від дітей своїх емоцій, і якщо дитині доводилося бачити розтрощення батьків з приводу втрати якоїсь суми і переживання, то майже напевно такі ж почуття передаються і дітям.

Бідність мислення

Напевно вам доводилося чути фразу "бідність мислення". Найчастіше люди під час невдачі схильні звинувачувати колег, партнерів, уряд, але тільки не себе. І в цьому випадку ще й не бажають робити ніяких кроків щодо виправлення становища.

У людей з низькою самооцінкою також формується синдром самозванця. На роботі цей синдром виражається в понаднормових годинах, в лестощах начальству, але відкрито попросити про підвищення вони не можуть.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Аннушка
Может, это климат так действует. Не знаю, что и думать.
Астрологический прогноз
Даже американские дипломаты в России рельсы и шпалы воруют! Та что же это такое! Доколе!
Елена
Зато за прошлый год всего 20 гражданских самолётов произвела Россия,ну можно сказать что оружие штампует,а всего остального как в КНДР,это Луночка такие роджеры в России, ещё за что государство берётся, оборона или сельской продукции то да, остальное в жопе.
Гость
Вот смотри, это явный признак последнего времени. Прочтите Откровение, про такую церковь, которая отошла от Бога
Елена
Да кто там знает точно, русские ссылаются всё время на количество хлеба закупаемого населением, оттуда и расчёт,а может сейчас больше других продуктов питания едят,коВбасы к примеру, Роджер же тогда спал и видел 350 видов колбасы в магазинах и сто двадцать пять видов кетчупа ,ну вот теперь его мечта осуществилась, сейчас не на хлеб масло накладывают,а прямо на колбасу,десяти видов сразу,как Роджер того хотел,а сверху ещё кетчупа,красной и чёрной икры,а вы всё по хлебу людей считаете,это вчерашний день,по другому следует подсчёт вести,вот примерно так.
Луна-2
Брехня говоришь -?Тогда чего к Китаю переметнулись, не из- за того что Американцы, все делают не так, как вам хотелось ... зА -ДВУМЯ ЗАЙЧИКАМИ ПОГОНИШЬСЯ ИЛИ НА ДВУХ СТУЛЬЧИКАХ НЕ .....
Луна-2
По данным из других источников примерной переписи населения- на Украине всего -навсего 26 МИЛЛИОНОВ ЧЕЛОВЕК ИЗ ТЕХ, КТО ПО ПЕРЕПИСИ ЖИЛ НА уКРАИНЕ -ДО 2001 ГОДА...в два раза стало меньше...