Чому для людей насправді важливі дотики
Обществоchangeua.com04 июня 2020

Чому для людей насправді важливі дотики

Карантин через пандемію коронавірусу змусив людей забути про звичайні привітання, а також зменшив кількість дотиків. Учені розповіли, чому ж така звична річ насправді є дуже важливою.

Науковці з Університету Північної Кароліни довели, що регулярні обійми допомагають нормалізувати артеріальний тиск, зменшити біль та справитись з нападами мігрені і астми. Взагалі список корисних ефектів від дотиків є значно більшим, аніж можна подумати, пише maximum.fm

Вони посилюють роботу імунної системи та позбавляють наслідків стресу. Тому у важкі моменти життя обійми є справді необхідними.

Навіть дружні поплескування по спині мають помітний ефект. Виявилось, що така звичка у спортивних команд допомагає їм покращувати успішність та показувати краще результати. А от ті команди, які не надто полюбляють дотики та подібні підбадьорення, не демонструють.

Також не варто ігнорувати обійми і в романтичних стосунках, адже для міцності пари вони такі ж важливі, як і поцілунки. Це підтверджує опитування серед тисячі осіб віком від 40 до 70 років.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А всё равно все когда-то имели общего предка,а потом уже пошли ответвления, поэтому мы все в каком-то смысле родственники,а Роджер нет,ха.
Игбун Хохлов
В Африке жили не только негры. И сарацины, и даже евреи (настоящие, не хохложиды - эти потомки хазар). Древние египтяне не были неграми. В Европе есть термин -негроафриканец. А Америка - это не только пиндостан. Чили - это тоже Америка. Нужно называть вещи своими именами. В слове "негр" нет ничего унизительного. Но в пиндостане это синоним слова "раб". А вот "украинец" - это, действительно, унизительно. Не к отдельно взятым представителям. Украина - хутор, может, пограничная застава. Но 40 млн. хуторян - это уже перебор.
Елена
А что обязательно исконное должно быть?Язык ведь живой ,он постоянно имеет свойство изменяться и заимствовать слова ,поэтому по сути,по факту не стоит зацикливаться на таких понятиях в языке как исконно,это не каноны и не константы,ха.А Украина идёт в Европу не Слава С Украиной! Исконный,ха.или нет.
Елена
А время понятие сложное,самое спорное в физике,поэтому N-количество времени идти будет,рамками ограничеваться не стоит.ха.
Сергій
1) 19-25 це, цілком можливо, тиждень з п'ятниці по четвер, отже, аж ніяк не свідоцтво того, що це фейк! 2) Ну і головне : якщо це фейк, то звідки взялися відповідь на нього.? http://www.personal-plus.net/143/187.html Щотижневик «Персонал плюс» № 44 (143) 2-8 листопада 2005 року. Як бачимо, тут тиждень теж починається із середи по вівторок. У кожного щотижневика свій тиждень. А щодо нумерації, то 141 - це номер не той, що тижні рахує. Так, дійсно, у Змі наразі пишуть, що Турчинов намагається зачистити інформаційний простір від компромктуючої його статті, але навряд чи це йому вдасться, особливо, з огляду на відповідь Сергія Плачинди.
Елена
А ШварцеНеггер кто? Черный негр из Австрии перекрасившийся в белого?ха.
Гость
А "Турчинов-изверг и Порошенко-изверг, они оба убийцы детей и мирного населения Донбасса... отчего эти негодяи не в тюрьме? ... а "полиция не реагирует на публичный призыв к убийству людей по национальному признаку. ... ч. 2 ст. 129 УК Украины (угроза убийством, совершенная членом организованной группы) или хотя бы ст. 295 УК Украины (призывы к совершению действий, угрожающих общественному порядку)".