Обществоukr.mediaSep 11

Чому категорично не рекомендується підтримувати дружні відносини з колишніми

Ви ризикуєте зіпсувати собі життя, втратити друзів і повагу близьких.

nk_hauz/h5_3TFSnR.webp

Багато жінок після завершення відносин продовжують спілкуватися з колишнім чоловіком. Їм здається, що в цьому немає нічого небезпечного, але це не так. Психологи розповіли про те, чому заборонено дружити з колишніми, інформує Ukr.Media.

Ви суперечите самі собі

Ви розлучилися, але постійно перебуваєте поруч з колишнім чоловіком — зустрічаєтеся, спілкуєтеся, ділитеся емоціями і почуттями. Якщо це відбувається вкрай рідко, і ви просто вирішили залишитися друзями, щоб не ворогувати, це нормально. Якщо ж ви під дружбою маскуєте щось інше, це обернеться вам боком. Це вводить вас в оману, адже, наприклад, часом друга хочеться обійняти, а в подібній дружбі обійми не особливо доречні, адже ви розлучилися.

Ви не зможете почати нові відносини

Дуже складно увійти в повноцінні відносини з новим чоловіком, коли на горизонті вічно маячить колишній. Він і зовсім може почати заважати вам, ревнуючи до нового обранця. Це ніколи ще не призводило ні до чого хорошого. Жоден нормальний, психічно здоровий чоловік не захоче будувати відносини з жінкою, яка постійно спілкується з колишнім.

Ви самі будете ревнувати його

Якщо чоловік перший знайде собі нову пасію, то ревнувати його вже будете ви. Так, таке буває не завжди, але в переважній більшості випадків. Як би ми не змушували себе думати, що нам все одно, це не так. Дуже часто ми навіть справжніх своїх друзів і подруг ревнуємо до інших людей, а тут мова про те, хто був вашою другою половинкою. Виходи буде два — або перервати дружбу і показати чоловікові, що ви ревнуєте, або тримати все в собі, що не найкращий варіант з точки зору здоров'я.

Ви втратите подруг і друзів

Якщо ви підтримуєте дружні стосунки з колишнім, ваші поточні друзі можуть дивитися на це негативно, тому що ви не зможете спілкуватися всі разом. Якщо ви станете багато часу проводити з колишнім, вважаючи за краще бути з ним ніж з друзями, останні точно на це образяться.

Словом, у дружби з колишнім чоловіком одні мінуси. При цьому абсолютно не важливо, любите ви його або почуття пропали. Краще звести зустрічі і спілкування з ним до мінімуму. Так буде краще для всіх, особливо для вас.

💬 Последние комментарии
ОПЗ как ОПЗЖ.
Закрыли ОПЗЖ, теперь закрыли ОПЗ. Кто на очереди?
Весёлый Роджер
Ждемс следующий рекорд Свита, по одновременному пукованию! Думуваю Шмуля буде пуковати громче всех - вин же, как ни как - свидомый мудак! Так? Да ТАК! Вот она коханная щирая вильность, за цэ и скакал майдан - Свисти - Перди, тильки к грошам воров-керивников, даже близко не подходи, та про москалей ничого хорошего не пиСди!
САВАН уКРАИНЕ!! гЕЙРОЯМ САВАН!
САВАН уКРАИНЕ! гЕЙРОЯМ САВАН!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! АЛЛЕ долбоэб - ПЯТНАДЦАТЬ!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля, это говорит лишь о том, шо ты ШИЗОФРЕНИК с раз/дво/тро-ением личности. А По народному -просто пиСданутый продажный плешивый карлик-МУДАК. Снайпер ты наш сраковый! Палец то помыл - продажный хунтовский дэбил! "Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,..."
Гость
ООН выразил Зеле свою "озабоченность" этим вопросом...