Обществоportaltele.com.ua1 нояб.

Чому люди плутають давні сни із спогадами

nk_hauz/IBpDSTKng.jpeg

Деяким людям сни можуть здаватися справжніми спогадами. Про те, чому так відбувається, розповіла професорка психології Аліса Грегорі.

Феномен, коли ми починаємо сумніватися, чи справді відбувалося щось чи це лише сон, називають плутаниною сновидінь та реальності. Про подібні випадки у своєму житті в рамках двох досліджень вчених з Маастрихтського університету (Нідерланди) повідомили лише 12 та 26 відсотків піддослідних.

Взагалі, зараз поки що проведено мало наукових досліджень, які б докладніше вивчили це явище. Але фахівці вважають, що труднощі з відокремленням реальності від сну можуть виникати з кількох причин. Перша – тому що якісь сни яскравіші, ніж інші.

Друга – через кодування пам’яті під час цього сну (тобто у процесі сну спогади того, що у вісні, перетворюються, відкладаються у довгостроковій пам’яті). Тобто у нас можуть виникати хибні спогади.

Щоб перевірити, чи правдивий ваш спогад, зазначає експерт, можна запитати про те, чи пам’ятає щось ваш друг, або пошукати фотографії, записи, які належать до того часу.

💬 Последние комментарии
Кина нЭбуде, электричество из Беларуси кончилось
сцуко, так хотелось лампочку разбить, насрать в парадном\в подьезде, нассать в лифте Незележным Куянам, как тогда в 2013, и сказать что это Путин сделал
Игбун Хохлов
10. Вывод всех иностранных вооружённых формирований, военной техники, а также наёмников с территории Украины под наблюдением ОБСЕ. Разоружение всех незаконных групп.
Игбун Хохлов
Ну, ты ваапще загнул) Уверяю, что к Полену никакого отношения не имею.))))) Что касается сравнения, то проведение параллелей - это и есть сравнение. А тут не тот случай.
Весёлый Роджер
Не вышел Крым, а сбежал в РФ, от кровожадных, продажных рагулей!!! Тильки не бреши, шо то ны так! ТАКЪ именно ТАКЪ! Может сначала про Поезда щирой дружбы расскажи! Як бандерлоги с битами ехали з крымчанами дружить! Що вже забули рагули? Так? Да так и нечего тут херню пиндосную з цензора пиСдить!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Бандера всё же прийшов до тупых xoxлoв! «БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ ВВЕЗЕНИХ В УКРАЇНУ АВТО З 2019 РОКУ Є СТАРШИМИ ЗА 10 РОКІВ…. Для порівняння, з 2014 до 2018 року середній вік ввезених авто був менше 5 років…» И у клятых пидсанкционных москалей…. «Больше 60% купленных авто в 2020 году – НОВЫЕ МАШИНЫ!!!» Почуйте якая разница! Москаль работает и на НОВОЙ бибике ездит, а xoxoл лишь мечтает, да дразнитца! Амэрыка з вами, з майданутыми МУДАКАМИ!!! Слухайте тильки свинорылого ТУПОГО пропа_Хандона Шмулю_Елен и у вас тоже будуть кружевные труселя, от хунты, до колен!!! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня хлопцы, главное это стрибачить више...
УПС.
€200 млн кредитных средств. Прекрасно. У нас же мало кредитов можно еще брать. Чем отдавать будем?
---
Ты знаешь ВСЕ пункты этих соглашений? Их не знают многие люди,имеющие доступ к гостане 1категории.Твоим вдохновителям нужно подумать о скрепах..