Обществоzdorovia.com.ua22 окт.

Чому люди почали частіше слухати музику

Соціологічне опитування показало, що у меломанів з'явилось більше часу на прослуховування улюблених треків.

nk_hauz/_yu9YPOng.jpeg

Американські дослідники з'ясували, що меломани з різних країн світу під час пандемії витрачали на прослуховування музики близько 18,4 годин на тиждень. Це трохи вище тих 18 годин, що були зафіксовані під час аналогічного опитування в 2019 році. Респонденти в основному зверталися до потокового аудіо за передплатою, потоковому відео, а також коротким відеороликом в таких додатках, як TikTok. Проведено найбільше в своєму роді дослідження, в ході якого опитування пройшли 43 000 меломанів з 21 країни світу. Воно показало, що тепер фанати не тільки слухають більше музики, але і використовують можливості для знайомства з новими і більш динамічними композиціями. При цьому звукозаписні лейбли скористалися ситуацією і інвестували кошти в випуск самих різних композицій і альбомів, так що цей час довгих карантинів характеризувалося достатком різного роду продуктів для меломанів на потокових сервісах. Найголовніше значення музики зараз в тому, що вона приносить розраду і психологічне заспокоєння в дуже важкі часи. Саме тому попит на неї так сильно зріс.

💬 Последние комментарии
3020
Таких псевдобатюшек кадилом нужно быть по горбу, что бы усмирили свою гордыню.
3020
Резников, чучело зеленогороховое, армию ты просрешь , а бабки стыришь, сколько не дай.
3020
Насосала - рассказала. Моника Левински. Всегда хотела, чтобы Обама трахнул в дупу. Давалка Елена. Все эти конъюнктурные пиарастовые шлюшки хотят паразитировать на известных и знаменитых.
3020
Ельцин уже горит в аду, Горбачев, Кравчук, Шушкевич на подходе. Все коммуняки-оборотни. А Союз при Брежневе жалко, нам бы сейчас такой "застой". Нацики с жидопрезиками построили в итоге Укропопуасию, с пользой для своего кармана и в случаи аврала вполне могут осесть в новой Франции, тоесть Канаде.
Елена
Весёлый Роджер
Ну давай дипломатичнее! У пана Байдена произошло естественное, но несколько неожиданное, выделение урины при виде российского президента. Вообще в курсе, что у пиндосов - пукать и громко отрыгиваться за столом - приветствуется. Ну типа - не надо сдерживать своих рефлексов. Они же хозяева Мира! Им всё можно.
Весёлый Роджер
Правильно!!! А Шмуля продажный Сруля - дешёвка и дерьмо! Вот як воно!