Чому не бажано залишатися друзями після розставання — п'ять головних мінусів даного рішення
Обществоukr.media13 мая 2021

Чому не бажано залишатися друзями після розставання — п'ять головних мінусів даного рішення

Потрібно навчитися відпускати і забувати.

Багато жінок вважають за краще підтримувати тісне спілкування після розставання. Психологи стверджують, що у цього можуть бути свої негативні наслідки, про які повинна знати кожна дама, інформує Ukr.Media.

Красивого завершення не чекайте

Продовження спілкування — це продовження відносин, як би сильно ви не намагалися довести собі і оточуючим зворотне. Найкраще розставання — добре і спокійне, але безповоротне. Неможливо бути друзями після розставання. Рано чи пізно таке спілкування стане негативним.

Ви обманюєте себе

Хто б що не говорив, але неможливо любити один одного, а потім просто взяти і стати приятелями. Коханий чоловік був промінцем світла, який дарував пристрасть. Він не може просто взяти і в одну мить перетворитися на друга. Це неможливо, особливо якщо він все ще вас любить хоч трохи. Хоча б з поваги до спільного минулого варто відмовитися від фраз типу «давай залишимося друзями». Так кажуть тільки ті, хто не хоче розлучатися.

Ревнощі будуть ще більш болючими

Більшою мірою це стосується тих, хто все ще любить. Залишившись друзями, ви будете бачити, як людина обіймає або цілує когось іншого. Дослідження психологів показують, що це не доводить до добра. Навіть якщо люди розлучилися і ніякої надії на відновлення відносин немає, все одно бачити колишнього поруч з іншою жінкою буде не особливо приємно.

Розмови за спиною

Так, на думку оточуючих варто звертати увагу в найостаннішу чергу, але ви можете позбутися кращих подруг. Наприклад, ви сказали, що розлучилися з чоловіком, а тоді подруги дізнаються, що ви все ще дружите. Якщо ви хоча б раз скажете подругам "Вибачте, я сьогодні з колишнім зустрічаюся", вас перестануть поважати.

Ви не зможете швидко знайти інші відносини

Всі люди, які підтримували відносини з колишніми, відзначають, що знайти нові відносини в такому разі стає вкрай проблематично. Все тому, що ви не можете відпустити минуле і перебуваєте в підвішеному стані. Якщо ви хочете нових відносин, розірвіть спочатку старі.

Минулі відносини заважають справжнім, тому потрібно навчитися відпускати і забувати. Якщо цього не робити, то ви можете серйозно зіпсувати собі життя. Намагайтеся завжди пам'ятати про те, що не буває любові наполовину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.
Луна-2
Преступность не имеет национальности и цвета кожи ...Преступность - это вседозволенность , типа , я все могу - я -крутой .....А уж тем более там где не действует закон .
Весёлый Роджер
Нет, ты прибл. в одном поясе. Но по сути мне по фую, дэ ты там сцука продажная обитаешь, а не по фую, что ты мразь садисткая пышаешься тут от смертей гражданского населения на Донбассе! И по сути, своим тупым трёпом, людей к войне призываешь, короче - ты их убиваешь! Вот такая ты жидоxoxлячая пердунистая продажная МРАЗЬ! Сам падлюка вакцину не сделал, а скольким уже жизнь покалечил, сколько уже умерли из-за твоей брехни, що Амэрыка з нами, що не бросит нас, що з ранку пришлёт нам предателям вакцину тай грошей бохато!? «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Зачем тварь ты ВРАЛ? Зачем???
Луна-2
А закона, о запрете продажи в руки, лицам не достигшим возраста зрелости, оружия, там нет ? Иди у них только покаяние перед чернокожими...
Чан каши
А то!
Мао миа
Процесс китайской демократизации попер вгору?