Чому не можна повертатися до того, з ким відносини не вийшло побудувати в перший раз
Обществоukr.media07 июля 2021

Чому не можна повертатися до того, з ким відносини не вийшло побудувати в перший раз

Досить танцювати на граблях.

Колишній чоловік повинен залишатися колишнім. Саме так вважають психологи і мудрі жінки. Настав час дізнатися про те, чому не можна повертатися до колишнього, інформує Ukr.Media.

Вас можуть перестати поважати подруги і близькі

Ці люди переживали за вас, коли ви приходили зі сльозами і скаржилися на те, що вас кинули або не виправдали ваших надій, а тепер знову починаєте відносини з тим, хто вже встиг вам насолити. Подруги і близькі люди можуть просто втратити до вас повагу, тому краще двічі подумати, перш ніж робити такий крок.

Ви показуєте слабкість

Якщо чоловік хороший, він може не скористатися вашою слабкістю. Якщо він маніпулятор і токсична людина, то рано чи пізно він точно скористається цією рисою вашого характеру. Він спробує підім'яти вас під себе або просто буде користуватися вашою слабкістю, отримуючи те, що йому заманеться. Ви спочатку будете перебувати в досить невигідному становищі.

Старі проблеми повертаються

Згідно з дослідженнями, лише близько 2% повторних відносин стають дійсно міцними. Більше половини лише здаються нормальними, а решта з самого початку токсичні. Вся річ у тім, що старі проблеми нікуди не йдуть. Люди або замовчують їх, або при першій сварці згадують зради, рукоприкладство, брехню і все інше.

Коли можна повернутися до колишнього

Якщо пройшло багато часу. Це потрібно для того, щоб забути про проблеми. Недарма кажуть, що час лікує. Це абсолютна правда. Якщо почати відносини через тиждень після розставання, вони зруйнуються відразу. Якщо почати їх через рік, ймовірність успіху буде набагато вища.

Якщо людина точно змінилася. Наприклад, чоловік пив, спускав гроші в казино або сидів на вашій шиї. Минув якийсь час, і тепер він намагається повернутися до вас, маючи роботу і поборовши старі звички. У такому разі варто розглянути його кандидатуру. Людям властиво змінюватися — не всім, не відразу, але кожен може змінити себе.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Брехня говоришь -?Тогда чего к Китаю переметнулись, не из- за того что Американцы, все делают не так, как вам хотелось ... зА -ДВУМЯ ЗАЙЧИКАМИ ПОГОНИШЬСЯ ИЛИ НА ДВУХ СТУЛЬЧИКАХ НЕ .....
Луна-2
По данным из других источников примерной переписи населения- на Украине всего -навсего 26 МИЛЛИОНОВ ЧЕЛОВЕК ИЗ ТЕХ, КТО ПО ПЕРЕПИСИ ЖИЛ НА уКРАИНЕ -ДО 2001 ГОДА...в два раза стало меньше...
Елена
Много,я на кассе ни сидела и не кричала каса вильна,то Роджер всё схватил и поминай как звали,в сундучок скарбы спрятал и вишневому садочку закопал,он такой ,жмот,и типа это не я,и корова не моя,ибо кофе пить в Париже надо,а за так только хрен дадут пососать,и то маленький,хе
Луна-2
День В.М.Ф. идет в России. Сегодня Путин принимал парад. Какая мощь!!! Какая сила!!! На Украине этому никто не рад. А что на Украине,люди? Разброд , шатание в умах. Всего лишь ржавая "посуда" И флот москитный на морях. Война в Донбассе -брат на брата. Полуколониальный,нищий быт. Идем в Европу мы, В Россию нет возврата. Уже туда нам путь давно закрыт. Двуличие американских штатов. Разрушило мою страну. От Родины уплыли мы когда-то. Теперь находимся мы в тягостном плену. А я смотрю парад в России. И радуюсь душой за Родину мою Никто не смеет унижать ее отныне. На суше,в небе и в морском бою!!
Елена
Брехня,с Америкой не пропадём
Елена
А сколько из России вывезено за рубеж долларов? Триллионы
е
да, имеет тебя во все дыхательные и пихательные...