Обществоukr.media19 июл.

Чому не можна зберігати обручку після розлучення і що у такому разі з нею робити

З весільною обручкою треба правильно вчинити після розлучення.

nk_hauz/-meyzgbpq2kiv5l1hw8o.jpg

Якщо прислухатися до народних прикмет щодо заборони на зберігання вдома обручки після розлучення, то причина стає зрозумілою: цей атрибут буде притягувати у домівку невдачі. Щоб цього не сталося, є кілька корисних рекомендацій щодо обручки для тих, хто розлучився, інформує Ukr.Media.

Якщо зберігати обручку після розлучення не можна, чи можна її носити

Обручка — це завжди прикраса, чому б і не носити її після розлучення, просто переодягнувши на іншу руку. Можна, але психологи не радять. Цей атрибут буде постійним нагадуванням про колишнього чоловіка, що ускладнить можливість нового романтичного знайомства. Порада психологів — позбутися від кільця одразу, щойно пара розлучилася.

Які існують народні прикмети про розлучення

Поки йде шлюборозлучний процес, кільце ще можна носити, а потім його краще просто викинути, здати на переплавку, подарувати комусь або продати. Таким чином, людина позбавляється від усього негативу одразу.

Якщо кільце передарувати близькій людині, розлучена людина "нагородить" її своєю долею. Інша справа, якщо розлучена людина атрибут своєї невдалої спроби сімейного щастя віднесе на переплавку і передарує вже оновлене кільце. Тут і питань ніяких бути не може — у такий спосіб вчинити, безумовно, можна.

Якщо після розлучення кільце залишити вдома і зберігати його, воно постійно буде магнітом для різного роду негативу.

Куди можна подіти обручку, коли відносини у парі припинилися

Обручка — це найчастіше атрибут, який мимоволі нагадує про минуле, яке давно хотілося б забути і ніколи більше не згадувати. Є кілька способів від нього позбутися, а як саме — це особистий вибір людини.

Викинути або передарувати

Коли пара розлучається "з тріском", відчуваючи одне до одного ненависть і подібні почуття, обидва думають лише про те, яким би чином одне одному нашкодити і зробити боляче. Часто саме у такій ситуації обручку знімають і демонстративно її викидають (часом, навіть намагаючись влучити у ненависне обличчя).

Якщо ж розставання минає без емоцій і за наявності здорового мислення, тоді чинять більш розумно — передаровують кільце, яке не обтяжене негативом, другу або подрузі.

Ломбард — теж непоганий варіант

Обручка — це дорогоцінний метал, а не лише духовна і піднесена річ. А це означає, що її легко приймуть у ломбарді, виплативши непогані гроші, які стануть компенсацією емоційно виснажливого шлюборозлучного процесу.

Покласти у ювелірну скриньку на пам'ять

Якщо розлучення не супроводжувалося негативними емоціями його учасників, тобто з таким рішенням згодні були і чоловік, і дружина, тоді немає приводу для того, щоб позбавлятися від кільця. Воно стане у даному разі хранителем тих спогадів, у яких є лише доброта, ніжність і інші світлі почуття.

Чи можна після розлучення зберігати вінчальне кільце або що з ним зробити

Обручка, з якою пара пройшла таїнство вінчання, для віруючої людини — величезна цінність. З таким кільцем не розлучаються настільки ж легко, як зі звичайною обручкою.

Таке кільце можна залишити для потреб церкви. Якщо кільце зберігати вдома, то не разом з іншими ювелірними прикрасами. Вінчальне кільце носять на ланцюжку, як і натільний хрест — під одягом.

Значення вінчального кільця не лише у його фізичному існуванні — це духовна річ, символ єдності між двома людьми. Найкраще, безумовно, порадитися зі священником — він розповість, як правильно вчинити у цій ситуації.

Людей, які вірять у забобони, чимало. І не лише серед представниць прекрасної статі, існує чимало настільки ж забобонних представників сильної половини людства. З цієї причини людина може після розлучення спробувати позбутися від кільця якомога швидше, щоб колишній чоловік (дружина) якось через нього не нашкодили.

У випадку ж з вінчальним кільцем себе можна убезпечити і залишити ювелірну прикрасу собі. Кільце просто ретельно промивають і на ніч опускають у ємність зі святою водою. До настання ранку негативу на виробі не залишиться, він неначе "перезавантажиться".

💬 Последние комментарии
Гость
И такое было. "Вспоминаю ходившую в 70-е байку, как заигравшийся в самостоятельную политику Николае Чаушеску всерьез испугался «чехословацкого сценария» и спросил у Ричарда Никсона, отреагируют ли США, если СССР введет войска в Румынию? Безусловно, ответил мудрый американский президент, пошлем ноту протеста. Утверждали, что с тех пор Кондукатор стал куда лояльнее к Москве".
Гость
А на пресс-конференции Лавров подчеркнул, что украинский вопрос требует пристального внимания, но не стоит сводить к этому вопросу всю проблему европейской архитектуры безопасности. Блинкен подтвердил готовность содействовать реализации Минских договоренностей, на что российский министр в очередной раз призвал его использовать решающее влияние Вашингтона на киевский режим, чтобы заставить его образумиться и прекратить саботировать этот важнейший документ, который призван положить конец внутриукраинскому конфликту.
е
а при чем тут Пучдемон??? тебе о Украине пишут - вот и отвечай о Украине, тупая прошмандовка....
наблюдатель
“На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна” (творч. зарисовка). Да “на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!”
е
это ОЧЕРЕДНОЕ подтверждение того что когда АРГУМЕНТОВ у ТЕБЯ НЕТ ты переходишь на личности))) и ты еще удивляешься что тебя тут оскорбляют?))) как ты к людям так и они к тебе... а за слова СВОИ ты начинай отвечать, а то так чморить тебя и буду.. за СВОИ утверждения ОТВЕЧАЙ, брехло подзаборное...
Гость
"Палач детей – кондитер сладкий. Народ подобен стал бомжу" (творч. зарисовка. Дм. Мирный).
гость
И как-то так.