Чому не варто вірити в єдиного партнера?

14.09.2018 17:41 zdorovia.com.ua
1. Занадто фатально

Такий погляд на відносини небезпечний не тільки для тебе, але і для твоїх нинішніх відносин. Він змушує вірити в те, що ідеальний роман повинен статися сам по собі. А якщо подумати, у всіх відносин є злети і падіння, і завжди над ними потрібно працювати.

2. Здається, що десь трава зеленіша

Вірити в те, що у тебе тільки один ідеальний партнер, шкідливо, тому що навіть в хороших відносинах будеш поглядати по сторонах. І якщо побачиш когось цікавішого, можеш розлучитися з нинішнім партнером тільки через власні фантазії.


3. Неправильне уявлення про відносини

У фільмах і книгах перед нами постають закохані люди в ідеальних умовах, чого в житті не буває. Знаменитості точно так же лаються з партнерами, як звичайні люди! І навіть ті, хто веде блоги про райське життя, не купаються в щасті цілодобово.

4. Це просто неможливо

Якби навіть цей міф був правдою, ми навряд чи б знайшли йому підтвердження в реальному житті. Кожен день перед тобою стоїть безліч виборів: за ким стояти в черзі за кавою, поруч з ким сидіти в метро, з ким із сотні пішоходів ти випадково зіткнешся на вулиці ... Ймовірність знайти в таких умовах свою єдину пару рівна до нуля.

5. Єдиних - багато

Якщо тобі все одно подобається ідея пошуку ідеального партнера, подумай про те, що варіантів може бути більше одного. Наприклад, "єдиний сьогодні" - людина, з якою хочеш зустрічатися, але не готова прожити все життя.

Комментарии

ua Гость, 14.09.2018 18:28

Судя по всему статью писал Янукович...

Добавить комментарий