Обществоukr.media24 нояб.

Чому одні багатіють, а інші ні — причиною всьому є погляд на життя

Психологія багатства.

nk_hauz/WoNhCFt7g.webp

Бідних людей завжди турбує одна думка — чому вони не мають нічого, коли хтось має все, що захоче. Насправді причиною всьому є погляд на життя і правильні психологічні установки, інформує Ukr.Media.

Стартові можливості

Причин, що поділяють світ на бідних і багатих досить багато. Часом обставини заздалегідь підкидають людині труднощі на шляху до грошей і визнання, а є, навпаки, ті, які полегшують це завдання.

Багато людей народжуються в багатих сім'ях, тому забезпечені з народження. Багато народжуються в багатих країнах, тому їм простіше домогтися успіху. Багато народжуються з руками і ногами, які допомагають не сидіти на місці, а діяти. Нарешті, багато народжуються з бажанням домогтися успіху, яке сильніше будь-яких умов — будь то погане здоров'я, несприятливі умови країни, або бідні батьки.

Початковий психологічний стан дуже важливий, оскільки тільки ви можете визначити свої сили і зрозуміти, де закінчуються ваші можливості.

Відмінності між багатими і бідними

Світогляди багатої і бідної людини різняться, але наскільки сильно? Психологи визначили основні відмінності між представниками полярних верств суспільства.

Різниця перша: найголовніша відмінність між багатими і бідними — це накопичення коштів і їх отримання. Багатіють тільки ті, хто намагається заробляти гроші, а не збирати. Звичайно, накопичення теж корисно, але у вкрай помірних масштабах.

Різниця друга: багатіє не той, хто робить щось унікальне, а той, хто є унікальним сам. Це не означає, що потрібно кидати роботу і робити щось особливе. Просто потрібно вчитися на своїх помилках, а також шукати вигоду абсолютно у всьому.

Різниця третя: багатіють тільки впевнені в собі люди. Надмірна впевненість у своїх силах — це недолік на думку тих, хто не може розбагатіти.

Різниця четверта: багатіють ті, хто заробляє улюбленою справою, а не сидять на нелюбимій роботі.

Різниця п'ята: збільшують свої доходи тільки ті, хто тверезо дивиться в майбутнє і рідко озирається в минуле. Живіть сьогоденням і майбутнім, не відкриваючи прочитані сторінки свого життя.

Різниця шоста: люди бідні все життя вчаться виживати, а багаті вчаться бути ще багатшими. Сенс в тому, що багатіти виходить тільки при постановці правильної мети і при вірному навчанні.

Бажаючи отримати все, ми знаходимо шанс отримати хоча б щось. У цьому є сенс, адже якщо хотіти стабільності, то отримаєте менше проблем. Якщо хотіти багато грошей, то отримаєте обмежені доходи. Якщо ви хочете роздобути все, то отримаєте як мінімум дуже багато. І психологічна установка дійсно грає в цьому важливу роль.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Хлопцы бандерлоги!!! Джавелинив мало, а москальских танкив дюже бохато! Кожний щирый xoxoл должен стать свидомым камикадзе!!! За пидпиндосную неньку, за бохатсво воров-олигархив, за панувание титульных рагулей! Напшут ждуны, напшут эбанутые молчуны! Тому - кожнему пацриоту Американську взрывчатку Си-4 на грудь та Напшуть на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее удирай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу!
Леня Голубков
Пушилин - лох!
Весёлый Роджер
Тюююю, дивитися читачи, а у кого ыщо тут так поХано працюет клавиатура? Я про клавишу "Пробел", чи Спайс на англ.! НЕ помните? А жаль! Ну так докладаю вам, у старого, пердючего, жадного та завистливого нищебродного пропа_Хандона Шмули, ну который в образе Елен, тут ховается от будущего возмездия, у жиночих кружевных труселях до колен! Ну тот шо червона жаба! Вот так ВСЁ просто Шмуля, раз и ты прокололся на мякине. МУДАК ты примитивный, долбоЭб завистливый. Мразь пархатая!
Кто есть кто в мире
Россия утверждает, что не является стороной конфликта. Германия предложила для решения конфликта план Штайнмайера! А лукашенко с Турцией хотят мира и добра всем! Свидомые, ясное дело, снова облажались.
Гiсть
Он от Кулебы заразился, что такую ахинею несёт? Закройте уже те двери и рты тоже.
БОИНГ СБИЛА уКРАИНА!!!
ОТВЕТ: Захапали украину США - всё в украине теперь принадлежит им!!! Боинг СБИЛА уКРАИНА! Если бы это было не так, украина не скрывала бы данные диспетчеров, сопровождающих Боинг, диспетчеры тоже вдруг испарились! Их уже нет в живых, как и нет в живых лётчика Волошина, ВЫЛЕТАЮЩЕГО НА ПЕРЕХВАТ БОИНГА, вернувшегося без двух ракет, и заявившего что "ЭТО НЕ ТОТ САМОЛЁТ"!!! Опровергай, "голос маразма"!!!
Гiсть
Бред, не мог Зеля "поработать с оставшимся олигархатом", потому что его окружение гребёт всё под себя. Ну и гетьману не забывают отстёгивать, даром что-ли Шефир "кошелёк" НеЛоха, потому и машину его обстреляли - или предупредить хотели или грабануть, возможно тот наличку вёз.
Авторские статьи