Чому працювати з дому корисніше?
Обществоzdorovia.com.ua14 марта 2020

Чому працювати з дому корисніше?

Дослідження свідчать, що робота вдома є ефективнішою.

Компанії по всьому світу у зв'язку з пандемією коронавірусу переводять своїх співробітників на віддалену роботу з дому. І тепер актуально дізнатися те, наскільки взагалі ефективний подібний підхід. Дослідження показують, що з деякими завданнями при роботі з дому люди справляються краще, а з іншими гірше. Наприклад, в контрольованому середовищі офісу, де працівники на очах у начальства, вони краще виконують нудні завдання. Вдома, коли є багато приводів для відволікання, з нудною роботою люди справляються гірше, оскільки отримують менше стимулів, і знаходяться в менш структурованому середовищі.

Того ж самого не можна сказати про креативу роботу, або виконання завдань, що вимагають глибокого розумового занурення. Колеги часто відволікають нас від вирішення складних проблем розмовами, рухами, телефонними дзвінками та іншими діями. Будинки людина має можливість повністю зануритися в процес, віддатися креативного мислення і придумати нестандартні виходи з ситуації. Творчим працівникам краще працювати вдома.

У зв'язку з цим вчені рекомендують відправляти співробітників додому, якщо вони працюють над проектами, які вимагають прояву креативності. Якщо робота пов'язана з рутинностью, виконанням одних і тих же нудних дій, для цього краще підходить офіс, пише CNBS.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ты читать умеешь? Или ты украинец? Разницы между Иваном и Игбуном нет?
труселей нормальных нет
Браво, Хохлов! твою хохму/или твоё предсказание будущего/ уже вна Вконтакте и в Однокласниках перепосты делают ... Ты скоро станешь 3наменитым и Путен тебя спасьот!
гог
А откуда "модель Супрун"...?((
uju
(((
uju
(((
Весёлый Роджер
Какая тебе ещё нужна тема, посмотри вверх статьи свинорылый мудак ты Шмуля, о чём она? Ко мне и моим родственникам это имеет какое-то отношение и российским гаишникам? Лучше написал бы как ТВОИ пробандеровские твари выкинули старика из автобуса – цэ ПЕРЕМОГА! Старик був ахентом Кремля? Какая тебе ещё нужна тема, кроме той, что у вас там сейчас начнётся МАССОВЫЙ мор или голод? Или и то и то вместе! А где твоя гонящая завистливых щирюков до Эуропы влада? ГДЕ? В 3.14хве! Где твоя грёбанная боХатая Амэрика, шо по твоим словам, уже Шостый рок идэ до вас со вспоможеньем и грошами! Шож она тварина даже 100 масок своим холопам не прислала! А ты всё - орал ми неё союзники! ХОЛУИ вы пропиндосные, а не союзники! Срать на вас ВЕСЬ СВИТ хотел, вместе с вашими нациками и Бандерой!
Весёлый Роджер
Всё! Знаю! Как раз хотел заняться, на 3Д принтере напечатать! Спасибо!