Обществоzdorovia.com.ua21 февр.

Чому психологи радять себе любити?

Любов до себе - важливий критерій адекватного сприйняття дійсності.

nk_hauz/-m0zaqtja8_j1skv35zm.jpg

Балувати себе можна по-різному

Поширеним негативним упередженням про любов до себе є те, що люди відносять до розкоші, яка не є необхідною - подарунки або дорогі косметичні процедури. Насправді мова йде про підтримку і поліпшення фізичного і психічного здоров'я.

Тому вживайте здорову їжу, добре спіть і кидайте виклик своєму розуму. Негативні моделі поведінки, такі як порівняння себе з іншими людьми, повинні бути викреслені зі свідомості.

Бажання і потреби інших важливі

Любов до себе не є безкоштовним квитком, який дозволяє робити неприємні речі іншим людям. Замість цього повинні бути знайдені рішення, від яких усі сторони можуть отримати вигоду без втрат.

Якщо ви дійсно розумієте принцип любові до себе правильно, ви намагаєтеся, щоб оточуючі люди отримали користь з ваших досягнень, щоб кожен близька людина міг рости разом з вами.

Налаштування мислення

Важливо мати справу з внутрішнім емоційним світом і розпізнавати емоції (особливо негативні) як частина необхідного досвіду. "При такій саморефлексії може статися, що ви захочете дистанціюватися від попередньої поведінки, яке прищепило до невдачі - і це саме те, що важливо. Це дозволяє вам дивитися на себе і інших людей по-новому і неупереджено", - пише видання Fit For Fan .

Соціальна взаємодія необхідна всім

Любов до себе означає дозволити іншим людям увійти в ваш власний емоційний світ, увійти в контакт з близькими і обмінюватися ідеями на більш глибокому рівні.

💬 Последние комментарии
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?