Обществоukr.mediaSep 19

Чому шкідливо часто "перемивати кісточки" і поширювати плітки і чутки

Чому не варто розповідати неправдиву інформацію.

nk_hauz/Dq-3ReInR.webp

Плітки і чутки — це одна з багатьох людських вад. Люди, які люблять «перемивати кісточки», наражають себе на небезпеку. Експерти в галузі біоенергетики розповіли, чому саме так відбувається, інформує Ukr.Media.

Намагайтеся якомога менше пліткувати і поширювати помилкову або неперевірену інформацію. Ось основні причини, чому цього робити не варто.

Любов до пліток і обговорення — шкідлива звичка

Це така ж погана звичка, як алкоголізм, лудоманія або переїдання. Від неї потрібно позбавлятися якомога швидше. Багатьом здається, що плітками можна підняти собі настрій, але насправді ви просто втрачаєте енергію і удачу.

Плітки завдають шкоди не завжди

Коли ви щиро розповідаєте про щось, просто щоб поділитися інформацією, в цьому немає нічого поганого. Наприклад, ви розповідаєте друзям щось хороше про вашого загального знайомого, який домігся чогось на діловому терені або зустрів любов. Якщо ви говорите з позитивним посилом, це не плітки.

Ви накликаєте на себе проблеми

Якщо ви прикрашаєте факти або придумуєте щось, це шкодить вашій кармі. Пліткарі часто відчувають великі негаразди у всіх сферах життя, адже "перемивання кісточок" формує появу кармічних боргів. Постарайтеся ніколи своїми розповідями не вбивати репутацію інших людей, позбавляючи їх доброго імені.

Найнебезпечніші плітки — засновані на заздрості і помсті

Якщо ви заздрите людині, не кажіть про неї за спиною погано, щоб зробити її гірше. Такі слова можуть принести вам багато бід і проблем. Часом це запускає особливі механізми долі, які викликають початок чорної смуги.

Про вас складається негативна думка

Не завжди люди хочуть слухати плітки. Є ті, кому просто гидко вислуховувати це. Вони прекрасно розуміють, що ця людина пліткар. Саме тому люди, які постійно пліткують, притягують до себе таких же пліткарів, а позитивних особистостей відлякують. Так утворюється токсичне оточення, в якому немає ні дещиці позитиву. Любителі чуток оточені пересудами, позбавлені удачі, позитивної енергії, будь-якого доброго початку.

Ви перестаєте фокусуватися на своєму житті

Пліткарі часто живуть не тим життям, яким хочуть. Вони не належать самим собі. Їх думки зайняті пошуками свіжих пліток, бажанням вислужитися перед такими ж людьми, розповівши їм щось цікаве. Рано чи пізно в голові таких людей з'являється думка про те, що вони роблять щось не так, але вони не розуміють, що саме. Постарайтеся проаналізувати свою поведінку, щоб зрозуміти, а чи не є ви такими ж пліткарями і мисливцями за чужою «брудною білизною».

Ви можете зруйнувати чуже життя

Якщо трохи прибрехати або розповісти людям те, що їм знати не варто, можна зруйнувати сім'ю. Хтось робить це спеціально, а хтось по дурості, але підсумок один — людина стає нещасною. Навіть якщо вам хтось дуже не подобається, намагайтеся не розпускати про цю людину чутки з метою знищувати її репутацію. Це може нашкодити її, а якщо це зашкодить її, то і вас проблеми стороною не обійдуть.

💬 Последние комментарии
Не слуга народа
Если власть разбежится в разные стороны, то тем самым будет разрешено противоречие. Но перед тем как власть убежит, ее нужно хорошенько наказать за все.
Антиелена
Амэрика с тобой, Амэрика в тебе! Дурочкой прикидываешься? Нет, Ленка-белка, воевать за Украдину тебе придется вместе с такими вот каменярами! А пиндосики будут рядом подбадривать тебя, чайку с волшебными травками нальют и подсрачника дадут в направлении передовой.
Не слуга народа
Власть должна служить людям. Служить! Если люди смогут указать власти на ее функцию, то интерес к политике у власти сразу же пропадет и она разбежиться в разные стороны.
гость
Фаина смелей и сильней многих взрослых,настоящий борец. Надеюсь,мировая общественность,всё-таки услышит нас,тех,кто хочет просто МИРА,справедливости и законности.
Зри в корень
Ну да, а кроме перечисленного в опросе всё остальное - зашибись, правда? Типа жить стало лучше, жить стало веселее, только офшоры малость подвели. Казалось, после Параши, худшего дерьмо-презика уже не будет, ан нет, ЗеЛох ещё дерьмовей оказался по всем пунктам. А офшоры - это просто вишенка на куче говна.
е
Ну ты тупая... Только такая дура как ты и тебе подобные с восторгом воспринимают подобные визиты...ты смотрю статью не осилила, мозгов видимо не хватает понять написанное... Специально для тупых там последний абзац как резюме всей статьи...
Елена
Кто говорила что Америка с Украиной?вот видите.
Авторские статьи