Чому в різних людей різний біологічний вік?
Обществоwww.epochtimes.com.ua20 июля 2020

Чому в різних людей різний біологічний вік?

Чому люди одного віку старіють по-різному? Результати нового дослідження, проведеного міжнародною групою вчених, можуть дати відповідь на це питання, повідомляє ВВС.

Фото: cacaye/flickr.com. Ліцензія: creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0

У дослідженні взяли участь 954 людини з Нової Зеландії, що народилися у 1972—1973 роках. Коли учасникам експерименту було 26, 32 і 38 років, вчені записували показники їхніх 18 біологічних маркерів: рівень холестерину, стан печінки і нирок та інші показники здоров'я. Це допомагало відстежити і порівняти динаміку зміни біологічного віку випробовуваних.

Результати здивували вчених. Так, у віці 38 років біологічний вік деяких людей відповідав 60, а в інших — 28 рокам. У той час як одні люди майже не постаріли за 12 років, інші — старіли у 3 рази швидше: кожен рік вони старіли майже на 3 роки. Під час проходження тестів на логічне мислення та координацію рухів у цих людей спостерігалися труднощі, те саме було і з фізичними навантаженнями. Серед учасників експерименту була і велика група людей, чий календарний і біологічний вік відрізнявся лише на кілька років.

Вчені поки що не знають, чи змінюється швидкість і динаміка біологічного старіння протягом життя або вона залишиться такою ж. Як відзначили дослідники, хоча вони й не очікували виявити на такому ранньому етапі життя людини такі значні відмінності у біологічному віці, але це відкриття може стати ключем у пошуку способів уповільнення старіння.

Результати дослідження було опубліковано в журналі «Proceedings of the National Academy of Sciences».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Нет диагноза от психиатра и не было никогда,там всё в норме,я надеюсь, понимаю что не молодею,а значит и угасание мыслительных процессов может быть,все под богом ходим, ничего гарантировать нельзя.
Елена
Я Роджер не психиатр,не врач и не медсестра,но сдаётся мне что ты не в себе, серьёзно,ну всё время цитаты вставлешь, наверное, может быть ты человек со справкой,не хочу тебя оскорблять или обидеть,но по суди сам,от Петра который здесь,если это не программа какая-то,то ты такой же больной.
Весёлый Роджер
Ну да мне виднее - ты же у нас пердун мудак переодетый в дивчину, а не я! Это уже все видят! Ты с ответом не тяни! Тебе ещё про мукомольные заводы отвечать! Я ответа про мукомольные заводы - уже 2 неделю! Ты сам поднял тему и слинял! Ты шизофреник Шмуля, у тебя какой диагноз?
Весёлый Роджер
Да чего уж тут не писать - если грамотно и по делу! Пусть все видят и читают, что не Я один такого мудака примечаю! Тоже мне тут "дивчина тугодне" в розовых труселях, пердун примитивный, срань злобнозавистливая!
Елена
Не знаю, тебе виднее.,ты у нас алкаш,а не я.
Весёлый Роджер
Так все алкаши оправдываются, когда пережрут фунфыриков! А ещё, они всегда звиздят шо тильки именно им алкоголь необходим!
Елена
Уже чужие цитаты начал писать ,не мои, болезнь усугубляется, прогрессирует, печально, очень.