Обществоukr.mediaAug 12

Чому варто почати любити негативні емоції: 6 вагомих причин

Негативні емоції можуть бути корисними для людини.

nk_hauz/vjQLgqMng.webp

Вважається, що від негативних емоцій потрібно одразу ж позбавлятися. Тривога, злість, страх, заздрість, апатія, образа і невдоволення нібито заважають нам жити. Але чи так це насправді?

Помічник у саморозвитку

Відвернутися від себе, від внутрішнього світу і потаємних бажань, а потім до них повернутися — ключ до розуміння себе. Кожен неправильний крок дозволяє дізнатися більше про світ і людей навколо. Але як дізнатися, що ви йдете не тим шляхом? Усе просто: стан при цьому просто жахливий. Ви почуваєтеся таким чином, як ніколи не хотіли б почуватися. Саме тому варто розвернутися на 180 градусів і спробувати повернутися до себе, інформує Ukr.Media.

Нагадування про цінності

У метушні ми часто забуваємо про ті речі, якими варто було б дорожити. Подарунки долі сприймаються як щось буденне. А деякі люди й зовсім починають знецінювати усе, що мають: затишний будинок, близьких, які розуміють їх, гарну роботу, вірних друзів. Негативні емоції — важливі дзвіночки, які регулярно нагадують: у нас є дивовижні речі, доступ до яких можна отримати миттєво. Достатньо зателефонувати мамі або закутатися у теплий плед з улюбленою книгою.

Вихід світлої енергії

Море викидає страшні штормові хвилі на берег, але у глибині залишається спокійним. Так само іноді діють негативні емоції. Руйнівні, нестримні, сильні, вони можуть бути проявом чогось дуже світлого, оптимістичного, творчого. Біль втрати може перетворитися на співчуття і турботу про інших людей.

Сигнал про небезпеку

Негативні емоції — аналог рецепторів болю у організмі: вони чітко дають зрозуміти — щось пішло не так. Позитивний емоційний стан є індикатором здорової особистості, людини, яка знайшла гармонію. Негативний стан — сигнальна ракета, яка говорить про те, що гармонія втрачена. А це означає, що потрібно терміново починати "рятувальну операцію".

Сходинки до позитивних почуттів

Румі, видатний перський поет-суфій, що жив у XII столітті, писав:

"Будь-який біль несе у собі і зцілення,

Постав найважче з питань і дивись!

Відповідь прекрасна відродиться зсередини".

Будь-який досвід, а особливо негативний, є корисним. Це стартовий майданчик для зародження чогось нового. Згадайте про це, коли усе навколо буде руйнуватися і розвалюватися на частини.

Ярличок "усе гаразд"

Збиватися з правильного шляху — не лише природне, але й неминуче явище для кожного. Періодично усі люди застрягають у безодні сумнівів, ревнощів, дріб'язковості та інших неприємних переживань. Ці зриви варто розглядати через поняття норми: якщо таке відбувається з усіма, тоді можна не турбуватися за своє душевне здоров'я.

💬 Последние комментарии
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
Авторские статьи