Обществоukr.media25 окт.

Чому ви притягуєте токсичних людей: основні причини

Обходьте стороною тих, хто може зіпсувати вам життя.

nk_hauz/UcdzujOnR.webp

Якщо у вашому житті забагато токсичних людей, причиною цього можете бути ви самі. Часом ми самі є магнітом для подібного роду особистостей. Психологи розповіли про причини того, чому це відбувається, інформує Ukr.Media.

Ви намагаєтеся догодити всім навколо

Токсичні люди користуються тими, хто намагається зробити інших щасливими за свій рахунок. Вони грають роль жертви, щоб змусити вас робити для них щось важливе, або тиснуть на вас почуттям провини. Якщо ви не вмієте говорити «ні», то це одна з головних причин того, що на вашому життєвому шляху постійно зустрічаються неприємні люди.

У вас забагато вільного часу

Якщо ви скажете начальнику на роботі, що у вас сила-силенна вільного часу, він підкине вам нових завдань. Нечесні люди теж звернуть на це увагу. Вони обов'язково попросять вас допомогти або зробити їм послугу. Якщо у вас немає ніяких справ, не повідомляйте про це, інакше вами точно спробують скористатися.

Ви — добряк

У психології такий тип особистості називають рятувальником. Ви вічно намагаєтеся комусь допомогти, зробити чиєсь життя кращим, позитивнішим. Само собою, маніпулятори користуються наданою їм можливістю схилити вас до допомоги. Вони прикидаються слабкими і безпорадними, щоб розжалобити вас.

Ви терпіти не можете лайку і сварки

Вами можуть зневажати через те, що ви ненавидите конфлікти. Маніпулятор прекрасно розуміє, що йому потрібно проявити зовсім небагато агресії, щоб домогтися поставленої мети. Він усвідомлює, що ви не будете його лаяти, коли він зробить щось неприйнятне. Це розв'язує йому руки. Навчіться вибудовувати кордони і не давайте нікому порушувати їх.

Ви занадто довірлива людина

Ви ніколи не зможете зрозуміти заздалегідь, чи варто довіряти тій чи іншій людині. Саме тому важливо мислити критично і бути обережними. Довірливі люди приймають за чисту монету все, що чують, тому ними дуже легко маніпулювати. Неприємні і хитрі люди обов'язково скористаються цим.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи