Обществоukr.mediaOct 5

Чому віддалено працювати в кафе не найкраща ідея

Основні причини.

nk_hauz/jDYZkvvnR.webp

Для зміни обстановки деякі фрілансери відправляються в кафе, щоб попрацювати там. З одного боку, начебто непогана ідея, але з іншого — в ній є маса недоліків. Розбираємо основні причини, чому працювати в кафе за ноутбуком не найкращий варіант, інформує Ukr.Media.

Відсутність комфорту

Висота столу, м'якість сидіння — все це впливає на продуктивність. Важко підібрати те кафе, де б влаштовували всі параметри. Стільці в основному жорсткі, сидіти на них незручно. У домашній обстановці набагато простіше облаштувати своє робоче місце.

Їжа під рукою

Постійні аромати їжі будуть збуджувати апетит. Тому переїдання в кафе просто неминуче. Якщо вдома ще можливо утриматися від спокуси, то в закладі громадського харчування це буде вкрай проблематично.

Відсутність розеток

Коли рівень заряду батареї наближається до критичної позначки, то це відволікає від роботи. Неможливо зосередитися на виконанні справ, коли усвідомлюєте, що ще пів години — і ноутбук вимкнеться.

Цікаві люди

Не дуже комфортно в обстановці, де кожен хто проходить повз може заглянути в ноутбук. А якщо ще доведеться відповідати на дзвінки, щоб вирішувати якісь ділові питання, то крім спочутливих поглядів не можна побачити нічого. Подібна обстановка не налаштовує на робочий лад.

Шум

У багатьох закладах громадського харчування грає музика. Плюс за сусідніми столиками розмовляють люди. Десь бігають і шумлять діти, хтось із малюків плаче, хтось поруч голосно розмовляє по телефону або заливається сміхом. Як працювати продуктивно при шумі і гамі з усіх боків? Ніяк. Неможливо зосередитися на чому-небудь, коли навколо кипить і вирує життя.

Персонал

Замовити чашку кави з круасаном і просидіти цілий день за одним столиком — це дуже дивно. У будь-якому випадку на вас зверне увагу персонал. І навряд чи їм сподобається такий клієнт. Особливо якщо є багато інших бажаючих посидіти в кафе, а вільних столиків немає.

Висновок

Іноді міняти обстановку корисно, особливо при віддаленій роботі. Робота в кафе в парку, на вулиці або на пляжі не всім підходить. Спокій, тиша, можливість зануритися в свої думки і зосередитися на виконанні певного завдання — ось, що потрібно бути в пріоритеті. А міняти обстановку краще в свій вихідний. Тоді можна відправитися в кафе не для роботи, а щоб розслабитися з друзями і зарядитися позитивом на весь майбутній робочий тиждень.

💬 Последние комментарии
Ы
Дрищешь? Ну, давай,дрищи дальше.
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!