Обществоukr.media5 окт.

Чому віддалено працювати в кафе не найкраща ідея

Основні причини.

nk_hauz/jDYZkvvnR.webp

Для зміни обстановки деякі фрілансери відправляються в кафе, щоб попрацювати там. З одного боку, начебто непогана ідея, але з іншого — в ній є маса недоліків. Розбираємо основні причини, чому працювати в кафе за ноутбуком не найкращий варіант, інформує Ukr.Media.

Відсутність комфорту

Висота столу, м'якість сидіння — все це впливає на продуктивність. Важко підібрати те кафе, де б влаштовували всі параметри. Стільці в основному жорсткі, сидіти на них незручно. У домашній обстановці набагато простіше облаштувати своє робоче місце.

Їжа під рукою

Постійні аромати їжі будуть збуджувати апетит. Тому переїдання в кафе просто неминуче. Якщо вдома ще можливо утриматися від спокуси, то в закладі громадського харчування це буде вкрай проблематично.

Відсутність розеток

Коли рівень заряду батареї наближається до критичної позначки, то це відволікає від роботи. Неможливо зосередитися на виконанні справ, коли усвідомлюєте, що ще пів години — і ноутбук вимкнеться.

Цікаві люди

Не дуже комфортно в обстановці, де кожен хто проходить повз може заглянути в ноутбук. А якщо ще доведеться відповідати на дзвінки, щоб вирішувати якісь ділові питання, то крім спочутливих поглядів не можна побачити нічого. Подібна обстановка не налаштовує на робочий лад.

Шум

У багатьох закладах громадського харчування грає музика. Плюс за сусідніми столиками розмовляють люди. Десь бігають і шумлять діти, хтось із малюків плаче, хтось поруч голосно розмовляє по телефону або заливається сміхом. Як працювати продуктивно при шумі і гамі з усіх боків? Ніяк. Неможливо зосередитися на чому-небудь, коли навколо кипить і вирує життя.

Персонал

Замовити чашку кави з круасаном і просидіти цілий день за одним столиком — це дуже дивно. У будь-якому випадку на вас зверне увагу персонал. І навряд чи їм сподобається такий клієнт. Особливо якщо є багато інших бажаючих посидіти в кафе, а вільних столиків немає.

Висновок

Іноді міняти обстановку корисно, особливо при віддаленій роботі. Робота в кафе в парку, на вулиці або на пляжі не всім підходить. Спокій, тиша, можливість зануритися в свої думки і зосередитися на виконанні певного завдання — ось, що потрібно бути в пріоритеті. А міняти обстановку краще в свій вихідний. Тоді можна відправитися в кафе не для роботи, а щоб розслабитися з друзями і зарядитися позитивом на весь майбутній робочий тиждень.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Пластик и пластмассовые изделия не разлагаются ..Так,ЧТО ВСЯ америка погрязнет в пластике, и отходах от него .Перспектива приятная...Американцы везде выкидывают свой мусор - так что ничего удивительного -Ты согласна со мной Елена?
Весёлый Роджер
Привет лапа! Правильным шляхом скачешь! Так держать! Таки веер надо с собой таскать, щоб зря его не включать! :-))
Весёлый Роджер
Да хватит тут про грязную Эуропу брехать, надо тильки маразматика пердуна, Шмулю Срулю (онО же, цэ гивно, ховается пид Елен), пархатого пропа_Хандона хунты, читать! Вин у кружевных труселях на майдане скакал! Ну и у жиночим батальоне – «Москалю ны дам» - працювал, захистников хунты, за гроши, обслуживал! Он никогда никуда не выезжал, но мает мнение обо всех странах и внушает его тут всем, но бильше всего - об Амэрыке, дэбил ванючий, мечтает! «Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запануем зараз уси! «Елена -14 августа 2020- Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке!...», «Елена – 11 февраля 2021 - Америка с нами и ЕС!», «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,… поможет построить и обустроить страну, …» «Елена – 13 апреля 2021 - Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,..» Осталось почекати рокив 100 мабуть, чи 200, чи до фуя, тоди точно запануймо!!! Сало уронили, хероям убийцам детей мало! Уси гуртом воем – щенывмырла…! ОЙ Тюю… панове эуропеиды, вы явно проЭбали неньку - «… паночка вже давно померла…!»
Луна -2
Пока не сделала .Через неделю ...Если только не веерное включат ....Привет ,Ро...
Луна -2
В отношении лиЦА -КАКОГО ?уКРАИНСКОГО ЧТО -ЛИ:в России -то в случае войны (если на нее нападут , что не дай Бог,соберутся с силами , и дадут отпор,И ты меня прости все эти лица - государственные чиновники - ТОТ ЖЕ Миллер ,Сечин,Шаманов,Они работают на государство -А что на Украине - кто у нас заинтересован в работе не на свой карман , а именно на государство - ну ка назови?Таких нет- есть только те кто работает на свой карман . тот же Порошенко ,тот же Ахметов,тот же Коломойский..
Луна -2
Вопрос - как действовала Украина - она что отстаивала свои права - или отошла в сторону -О российском Крыме не беспокойся -Путин его амерам не отдаст - Одно дело Крым времен Януковича ,КОТОРЫЙ БЫЛ ЛОЯЛЕН к России, а совсем другое дело - Украина недружественная в лапах америуканцев - То как ты думаешь сам......Думаю, Путин его не отдаст .
Луна -2
Внимательно читай газеты, и ресурсы на интернете - может и проскользнет что -либо в твоей дурной головушке .Об этом даже украинские ресурсы писали ,Так что мил друг смирись ...В результате всенародного Рефрендума - в Крыму проголосовало - до 90% ЖИТЕЛЕЙ КРЫМА.