Чому вік жінки не повинен бути причиною комплексів
Обществоukr.media07 мая 2021

Чому вік жінки не повинен бути причиною комплексів

Чому жінкам не варто бояться старості.

Багато жінок панічно бояться старості, через що в певні періоди свого життя готові зробити все заради збереження молодості, у тому числі і нашкодити своєму здоров'ю. Цінувати набутий життєвий досвід і любити себе всякою вміє далеко не кожна, інформує Ukr.Media.

Що таке золотий вік жінки і чи існує він насправді

Жінки незадоволені своїм віком завжди. В юності вони не відчувають себе досить мудрими, а тому страждають від невміння грамотно фліртувати, розставляти пріоритети, вибирати чоловіків. В молодості починають боятися втратити юність, а в зрілому віці турбуються про те, як би продовжити молодість.

Найбільш регулярне невдоволення собою є головною причиною ненависті до свого віку. Зовсім неважливо, скільки жінці років, адже відчувати себе впевненою вона може навіть зі зморшками і відверто в'ялим тілом. Чарівність виходить з очей жінки, яка точно знає, чого вона хоче, а не з її ідеальних по нав'язаних суспільством стереотипам параметрам.

Золотим віком жінки звикли називати 30-45 років. Юні пориви і незграбність вже стають пройденим етапом, а на зміну приходять внутрішній спокій, мудрість у прийнятті рішення, розставлені пріоритети. Але думати так абсолютно помилково.

Багато жінок, як і чоловіки, незграбність і поривчастість зберігають до глибокої старості. А інші, навчені досвідом, після 30 років починають замислюватися над всілякими «розумними» темами, наприклад, над особистими досягненнями, правильністю раніше обраного шляху і подібне.

Криза 30-35 років є першим тому доказом. У цьому віці жінки можуть раптово кардинально змінити зовнішність і стиль, пристрасті і смаки, компанію і місце роботи. А все через те, щоб намагатися втекти від свого віку. Вони просто бояться брати відповідальність за своє майбутнє, яке раптово перетворилося на сьогодення, і приймати подальші важливі рішення.

Який найкращий вік у жінки

На думку професійних психологів, кожен вік жінки є найкращим для неї. Просто розпоряджатися багатством, вимірюваним прожитими роками, потрібно правильно. Юні дівчата повинні насолоджуватися тією легкістю, яка їм властива, а дами постарше не повинні боятися перетворитися в «щось бубонне», адже якийсь скепсис їм буде тільки до лиця.

Щоб відчувати себе впевненіше, важливо не лише знати свій вік, але і не боятися відповідати йому. Зовсім не страшно після 30 відмовитися від рваних джинсів і короткого топу, якщо носити такий стиль вже не дозволяє фігура. Страшно виглядати безглуздо, але ж саме безглуздість часто видає дам постарше, які до останнього намагаються зовні виглядати юними дівчатками.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии