Обществоukr.mediaApr 28

Чому знайомства в Мережі дуже часто закінчуються провалом

Які проблеми пов'язані з онлайн-знайомствами.

nk_hauz/-mzjybu6a9be-8u9qgd4.jpg

Не завжди в реальному житті просто знайти супутника або супутницю життя. І якщо це бажання не виповнюється протягом багатьох років, у деяких може виникнути спокуса відшукати його у світі віртуальному. Але, щоб уникнути розчарувань, цього краще не робити. А якщо по-іншому ніяк, потрібно чинити з обережністю. Чому?

Які проблеми пов'язані з онлайн-знайомствами?

Їх можна перераховувати до нескінченності. Найбільш відомі:

  • Надто велике число збігів.
  • Занадто мала кількість інформації про користувача, відсутність фотографії.
  • Матеріал, який може образити честь і гідність людини.
  • Порнографічні матеріали та інший небажаний контент, який надсилають не на прохання користувача.

Наскільки популярні програми та онлайн-платформи для знайомств?

У Європі онлайн-індустрія щодо знайомств за останні 6 років зросла на 11%. Однак було проведено опитування для осіб старших 16 і молодших 35 років. Його результати показали, що в цьому віці люди рідше, ніж раніше, знайомляться через інтернет, інформує Ukr.Media.

Чому онлайн-знайомства ще не втратили популярності?

Факторів може бути кілька, і головний з них — економія часу. Наприклад, як знайти другу половинку сумлінній шкільній вчительці, якщо вона весь час зайнята учнями? Ясна річ, часу сходити в кафе не залишається. І не тільки часу, а й сил. Плюс ще жіночий колектив на роботі. Чоловіки серед вчителів, звичайно, іноді зустрічаються, але їх занадто мало. І часом вони одружені. Та хіба мало що ще, вибору в будь-якому випадку майже немає.

Шкільними вчительками справа не обмежується. Цейтнот характерний і для інших професій. І часто онлайн-знайомства здаються єдиним виходом з положення. Про що варто знати, перш ніж зважитися на цей крок?

Брехня про власні профілі в мережі

Про це знають всі, але про всяк випадок краще нагадати. Де, як не в мережі, легко виставити себе в кращому світлі? Брехня може бути про все що завгодно. Жінки найчастіше брешуть про зовнішність, чоловіки — про матеріальне становище і кар'єру.

Неможливість побудови серйозних відносин

Безумовно, не варто рівняти всіх під одну гребінку. Буває, що зневірена людина знаходить собі подібну. Але це просто везіння. Найчастіше потенційний партнер шукає жінку "на одну ніч", і про це варто пам'ятати. Причини наступні:

  • Чоловік користується пригніченим станом жінки і часом може зомбувати її, щоб вона зважилася на непорядний вчинок.
  • Навіть якщо душевний стан жінки не пригнічений, чоловіки можуть думати, що вона однозначно хоче інтимних відносин на першому побаченні.

Велика свобода вибору

Це цілком очевидно. Але може розчарувати не менше, ніж все попереднє. Чим більше вибору, тим простіше людина відкидає можливі варіанти при найменшому недоліку в спілкуванні. Безумовно, обережність — гарант безпеки. Упередженість часом краще, ніж піддавання себе маніпуляціям. Але що робити, якщо знайти підходящого партнера не виходить?

Вихід один — особисті зустрічі. Саме живе спілкування допоможе чіткіше розгледіти наміри потенційного партнера. Нехай і не відразу, але все-таки в реальному світі.

Відсутність ефекту нульового побачення

Це, мабуть, найголовніший недолік онлайн-знайомств. Нульове побачення — випадкова зустріч чоловіка і жінки, наприклад, на дні народження спільних знайомих. При цьому ці 2 людини не були знайомі раніше. Тепер же вони побачили один одного. Може, навіть поговорили. У будь-якому випадку склалося перше враження.

А що ж в мережі? Відразу розмови про захоплення, улюблене кіно, особисті якості та багато іншого. А манери та інше розкриваються лише при особистій зустрічі. І таких зустрічей, що розчаровують, може бути безліч, що тільки вбиває час і сили.

💬 Последние комментарии
Равлик
А як ти вгадав?
Игбун Хохлов
Хохлопидар, что Россия захватила незаконно? В отличие от хохлопотамии, которая, незаконно владеет практически половиной территорий?
сРавлик Украини
Є тільки одне право рабів Рімськой Империи... думкай багатиты !!!сугс
Ккаменяр
Так приїжджай, поспілкуємось. Бо я инвалид АТО без ніг та и грошей на проїзд не мае... приїжджай, любий друже и газу привозь - а я тобї спою на російській мові або кримсько-татарській мові
Равлик
Є тільки одне право... І є думка, що застосовувати те право до сепаратистів немає сенсу. Біда, що в Україні немає дієздатної влади. Зара потрібні чіткі рішення, чіткі дії. Того всього немає, бо дієздатної влади немає.
гиперзвуковой ...план.ирующий... Маск
Илон Маск обнищал и уже завидует Китайским коммунистам - догнать и перегнать Вьетнам в Клабхаусе
Каменяр
А ну-ка покажи поіменний список груза "200", який прибув в Росію з 2014 по 2021 рік. І груз "100". Тоді далі обговоримо наші підрахунки.
Авторские статьи
Авторские статьи3ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи3ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи4ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи6ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи7ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества
Авторские статьи7ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи7ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи7ч. назад
Великий стратег начинает?
Авторские статьи8ч. назад
Невеселое празднование 30-летия патриаршества кир Варфоломея