Обществоkyiv.media14 янв.

ЧОРНОБИЛЬ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА ТУРИСТИЧНИЙ МАГНІТ. ЗА РІК КІЛЬКІСТЬ ТУРИСТІВ ЗРОСЛА ВДВІЧІ

nk_hauz/PBJ8Mt17R.jpeg

У 2021 році зону відчуження відвідало 73 086 осіб. І це у два разі більше, ніж минулого року – 36450 осіб. При цьому половина з них - іноземці.

Про це повідомляє ДП “ЦОТІЗ”.

У 2021 році до Чорнобильської зони відчуження їхали з найрізноманітніших куточків світу. За рік в Чорнобилі побували 39 172 українці. Але вражає й кількість іноземних візитерів –  33 914 осіб. Для більшості з них фактором, що спонукав приїхати, став вихід серіалу “Чорнобиль” НВО та інформаційні матеріали з інтернету.

nk_hauz/le_UGt1ng.jpeg

Найчастіше у “зону” їдуть туристи з Польщі – 4683 осіб, США – 3493 особи, Німеччини – 3190 осіб. Крім того, у Чорнобиль їхали з таких  країн, як Зімбабве, Коста-Ріка, Вануату, Парагвай, Болівія, Фіджі. Так,  з Бразилії приїхало 492 особи, з Австралії – 205 осіб.

У 2021 році на зростання кількості відвідувачів вплинули наступні фактори – відкриття кордонів багатьох іноземних країн, обов’язкове ПЛР-тестування, вакцинація та інші карантинні заходи. Все це в деякій мірі полегшило процедуру потрапляння до України та Чорнобильської зони під час пандемії Covid-19.

Більшість туристів здійснювали одноденні поїздки до зони відчуження.

Нагадуємо, що перебувати у зоні відчуження можна не більше 5 діб.  Один з варіантів – дводенний візит.  За цей час є можливість побачити більше, ніж за один день. На ночівлю можна зупинитись у трьох  хостелах міста Чорнобиль або села Дитятки, що знаходиться поруч.

Традиційно, у грудні 2021 року кількість відвідувачів знизилася. За місяць Чорнобиль відвідало 3452 особи, з них українців – 845; іноземців майже втричі більше – 2607. При цьому нови 2022 рік у “зоні” зустріли 42 особи: 34 громадянина Польщі, 5 громадян Чехії, 1 громадянин України, 1 громадянин Білорусі, 1 громадянин Італії.

💬 Последние комментарии
космичнайа дэрЖаба фсьо!
Eсли даже "сам!" Илон Маск не покупает в/на Украине ракеты "3енит", то таки значит УЖЕ ВМЕРЛА ... Слава КлоВунам! А ещё вчера космические челноки "3енит" - ЭТО были самые современные (относительно годов разработки) и самые качественно изготовленные, на базе цехов производящих для военной приёмки "Сатаны" и "Воеводы". Первые "космические туристы" должны были старовать именно из богатой и продвинутой Украины, по влажным мечтам украинских фантастов И.Можейко(К.Булычёва) и Г.Мартынова, именно из Космопорта с широты Крыма уже в конце 90х ... Но что то пошло не так. п.с. Координаты Крыма, Широта, 45°24′ с. ш. Координаты Байконура, Широта, 45°61′ с. ш. плюс станция дальней космической связи и телеметрии в Евпатории...
Кремлёвский КВН.ua
Путинский Суд не смог избрать меру пресечения президенту Петру Порошенко... Обвиняемый заснул на суде и не может понять что от него хотят "Люби Друзи"
гость
Недолуга недокохана...
гой
Евреи - живут в Израиле. А в Украине - жиды.
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!