Обществоukr.mediaJun 6

Даруйте дітям не іграшки, а враження — вони будуть щасливішими і розумнішими — нове дослідження вчених

Створюйте разом чудові спогади!

nk_hauz/-mbsvxq7j368j7sxczt5.jpg

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи, щоб у неї було все, чого душа забажає, це може призвести до абсолютно протилежного ефекту, інформує Ukr.Media.

Відомий психолог і фахівець з дитячого розвитку Клер Лернер вказує на те, що коли дітей буквально завалюють іграшками, вони починають менше з усім цим грати. Достаток іграшок може приголомшувати і вводити їх в замішання, в результаті чого вони будуть втрачати концентрацію, необхідну для того, щоб чогось навчитися з їх допомогою, і вже тим більше отримати задоволення.

Чому ж це може нас навчити? Тому, що нам зовсім не потрібно переживати через те, що в нас не виходить купити своїм дітям все, що вони вказали у своєму довгому списку того, що вони хотіли б отримати на Новий Рік. І що замість цього куди краще влаштувати їм чудове свято, проводячи разом з ними якомога більше часу.

Вчені Оксфордського університету провели дослідження процесу інтелектуального розвитку дітей віком від 3 до 7 років, в якому брало участь 3000 малюків. Вони з'ясували, що інтелектуальний розвиток дитини куди більше залежить від сімейної емоційної атмосфери і залученості батьків в процес виховання, ніж від того, скільки іграшок і гаджетів батьки йому купують.

Так, діти, у яких було менше іграшок і майже не було електронних пристроїв, але які користувалися безроздільною увагою батьків, показали куди кращі результати емоційного і соціального розвитку, а також кращу успішність, ніж діти, яких задаровували іграшками. Це в черговий раз вказує на те, що увага батьків куди краще, ніж будь-який планшет або іграшка, які можна купити за гроші.

А якщо вам потрібен ще один привід для того, щоб обмежити прагнення завалити дитину горою іграшок, щоб компенсувати цим недолік батьківської уваги, знайте: вчені дійшли висновку, що для виховання вміння бути щедрим і вдячним за те, що у нього є, малюкові потрібно дарувати не предмети, а хороші враження.

Професор психології Корнельського університету Томас Гілович досліджував феномен щастя протягом десятиліть, і в підсумку прийшов до висновку, що джерелом щастя будь-якої людини є життєвий досвід і хороші враження, а не матеріальні предмети.

Отже, підсумуємо те, що ви тільки що прочитали: щастя, джерелом якого є хороші враження, є куди більш справжнім і стійким, ніж минуще задоволення від речей. Коли ви проводите у свята час разом як сім'я це приносить дітям більше радості і щастя, ніж будь-які іграшки. Тож менше турбуйтеся про те, щоб заробити на найкращі іграшки, а замість цього витрачайте вільний час на створення чудових спогадів.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!