Обществоukr.media1 июл.

Декілька хитрощів, які допоможуть перевести відносини на новий рівень

4 важливих поради.

nk_hauz/-mdtz60qkfnltgcf7mwb.jpg

Кожна жінка мріє якомога швидше стати для свого чоловіка не просто подружкою, а повноцінною частиною його життя. Експерти розповіли, як перейти від побачень до серйозних стосунків, інформує Ukr.Media.

Ознаки серйозних відносин

Спочатку потрібно зрозуміти, які відносини називаються серйозними. Ось кілька ознак, за якими ви можете проаналізувати свої відносини:

  • Чоловік планує свій час, орієнтуючись на вас. Він не залишає всього пару годин в кінці тижня, щоб побачитися.
  • Він намагається бачитися з вами якомога частіше. Всі його думки — про те, як би викроїти час заради зустрічі з коханою.
  • Він не соромиться показувати почуття: бере вас за руку, обіймає за талію і так далі.
  • Ви живете разом. Тут і до ворожки ходити не потрібно: ви точно в серйозних відносинах.

Як перейти до серйозних стосунків

Зробіть йому пару натяків. Цілком можливо, що він не переходить до серйозних стосунків, тому що не бачить в вас ту жінку, яка до них готова. Він може бути злегка невпевненим в собі або в вас. Просто запитайте його ненав'язливо про те, коли ви станете офіційною парою, коли з'їдетесь і так далі. Якщо він відразу активізується, значить, все добре. Якщо ні, то він і не збирався переходити на новий рівень.

Скажіть безпосередньо про своє бажання. Найсміливішим жінкам підійде і такий варіант. Чоловіки люблять відкритість, і часом їм не подобаються натяки. Такий спосіб може зіграти вам на руку.

Скажіть, що у вас з'явився шанувальник. Можна сказати, що з вами сьогодні намагався познайомитися чоловік або що вас хтось запрошує на побачення. Якщо чоловік вас дійсно любить, але чомусь «гальмує», він відразу скаже, що він проти цього. Можливо, це змусить його задуматися про те, що вас можна втратити, і це стане каталізатором у розвитку відносин.

Станьте ближче до нього. Фізично, психологічно, у всіх аспектах. Можливо, ви живете від нього занадто далеко або у вас немає нічого спільного. Спробуйте стати для нього особливою і незвичайною. Він це точно помітить і вирішить, що прийшов час з'їхатися.

💬 Последние комментарии
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...
е
уважают за дела, за поступки, а она тебя за что уважает-то? за маты в сторону оппонентов(хотя утверждает что неприемлет их) или за бездоказательный бред(который РЕГУЛЯРНО тут развенчивают) или может за принципиальную позицию(так ты вечно вертишься как флюгер)???за что, а трепло?