Декілька хитрощів, які допоможуть перевести відносини на новий рівень
Обществоukr.media01 июля 2021

Декілька хитрощів, які допоможуть перевести відносини на новий рівень

4 важливих поради.

Кожна жінка мріє якомога швидше стати для свого чоловіка не просто подружкою, а повноцінною частиною його життя. Експерти розповіли, як перейти від побачень до серйозних стосунків, інформує Ukr.Media.

Ознаки серйозних відносин

Спочатку потрібно зрозуміти, які відносини називаються серйозними. Ось кілька ознак, за якими ви можете проаналізувати свої відносини:

  • Чоловік планує свій час, орієнтуючись на вас. Він не залишає всього пару годин в кінці тижня, щоб побачитися.
  • Він намагається бачитися з вами якомога частіше. Всі його думки — про те, як би викроїти час заради зустрічі з коханою.
  • Він не соромиться показувати почуття: бере вас за руку, обіймає за талію і так далі.
  • Ви живете разом. Тут і до ворожки ходити не потрібно: ви точно в серйозних відносинах.

Як перейти до серйозних стосунків

Зробіть йому пару натяків. Цілком можливо, що він не переходить до серйозних стосунків, тому що не бачить в вас ту жінку, яка до них готова. Він може бути злегка невпевненим в собі або в вас. Просто запитайте його ненав'язливо про те, коли ви станете офіційною парою, коли з'їдетесь і так далі. Якщо він відразу активізується, значить, все добре. Якщо ні, то він і не збирався переходити на новий рівень.

Скажіть безпосередньо про своє бажання. Найсміливішим жінкам підійде і такий варіант. Чоловіки люблять відкритість, і часом їм не подобаються натяки. Такий спосіб може зіграти вам на руку.

Скажіть, що у вас з'явився шанувальник. Можна сказати, що з вами сьогодні намагався познайомитися чоловік або що вас хтось запрошує на побачення. Якщо чоловік вас дійсно любить, але чомусь «гальмує», він відразу скаже, що він проти цього. Можливо, це змусить його задуматися про те, що вас можна втратити, і це стане каталізатором у розвитку відносин.

Станьте ближче до нього. Фізично, психологічно, у всіх аспектах. Можливо, ви живете від нього занадто далеко або у вас немає нічого спільного. Спробуйте стати для нього особливою і незвичайною. Він це точно помітить і вирішить, що прийшов час з'їхатися.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3 класса церковноприходской
Пока учителя с учениками батрачат на Пана Польского, бездомные зольдаты оккупировали их Школу и победили *рускава язика* прямо в зародыше... согласно закону, который подписал президент Владимир Зеленский - все убыточные Школы, Институты и Универы пора закрывать нах ( как институт благородных девц в Смольном при Ленине) и на их месте открывать солдатские казармы, публичные дома и казино , передает «Районка»
Петров и Боширов
Путин отравил президента Кравчука боевым ядом *Новичок*, У Кравчука подтвердили его тяжелое состояние и похмельный синдром. Родственники и друзья уже приступили к дерибану его наследства - всего нажитого *непосильным* трудом
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.