Обществоdonpatriot.news14 мар.

День Українського добровольця ‒ день тих, хто не чекав наказу захищати

nk_hauz/-mvjxojgoagbtrd4qrdn.jpg

14 березня 2014 року на тренувальну базу в Нові Петрівці відправилися близько 500 бійців Самооборони Майдану. Вони стали першими добровольцями війни, що так довго виснажує, мучить, майже кожного дня відриває по крихті від серця України. Для війни людина ‒ крихта. Для українців ‒ нестихаючий біль, розтрощена надія, перегорнута догори дригом доля близьких.

Не має жодного міста чи села, з якого не пішли боронити Батьківщину:

  • Полк національного захисту ім. Кульчинського, у складі якого: рота «Донецьк» (вихідці з Донецької та Луганської областей); сотня «Крим» ‒ кримські татари та інші нескорені кримчани;
  • Київ: «Золоті ворота», «Київ-1», «Київ-2», «Миротворець»;
  • Тодішній Дніпропетровськ: «Дніпро-1», «Дніпро-2», «Кривбас», «Донбас», «Правий сектор», »Шахтарськ»;
  • Луганщина: «Айдар»;
  • Бердянськ: «Азов»;
  • Харків: «Слобожанщина», «Східний Корпус»;
  • Херсон: «Світязь»;
  • та багато інших.

Україна була, є і завжди буде собою. Бо її сини здавна у лихі часи без підштовхувань, без балачок просто ставали на захист своїх «інтересів»: своєї родини, свого дому, своєї землі.

У вересні було сформовано 44 батальйони територіальної оборони ЗСУ, 32 добровольчі батальйони патрульної служби міліції, 3 батальйони особливого призначення Нацгвардії.

17 січня 2017 року Постановою №1822 Верховної Ради України «Про встановлення Дня українського добровольця» визначено 14 березня Днем Українського добровольця.

День, який став святом для родин тих, хто повернувся. День скорботи за загиблими. Колись хтось з істориків зможе порахувати кількість вбитих у відкритих боях, із засідок, підірваних мінами, розстріляних снайперами, вбитими снарядами, що перелетіли від «братів», закатованих у полоні.

День подяки та молитви за живих і за тих, чиї очі бачимо на небі. Ви зберегли мир у наших містах і душах. Ви дали час оговтатися від потрясінь державі. Завдяки Вам Україна існує.

Дякуємо за Вашу мужність, рішучість та героїзм!

💬 Последние комментарии
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!
Весёлый Роджер
Вот он план шизика стратега - с выходом на границу Урала и Камчатки!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами ДВУХ танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»
Весёлый Роджер
Шмуля, обосранный Сруля! Ну ка, расскажи нам глупым, Шо цэ така за сила, що стоит за ВСУ??? Сразу сзаду стоит – щоб не побигли як С.Семенченко? ОЙ, а звыняй свинорыл ТУПОЙ, а цэ не та сила що у Дэбальцево була? Що та? Тай нихай стоить! Пусть у щирых захистников хунты хоть шой-то стоитЬ! Чи, ты хотел нам рассказать о якой-то стране, що готова послать не меньше чем, тысяч 100, а лучше 350 на Украину УМИРАТЬ? Шо цэ така за Эбанутая держава? Назови сразу!!! Не тяни!!! Народ ЖДЁТ!!!
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!
Серж
Салам алейкум, шановна россиянка!