Обществоaspekty.netJun 9

Держстат готується до перепису населення «вручну»

nk_hauz/-m9myzibwe-pf--xigqu.jpg

У Держстаті відзначили, що також важливий сільськогосподарський перепис, який ще жодного разу в Україні не проводився.

У Державній службі статистики створили підрозділ, який займається підготовкою до перепису населення за реєстрами. Про це повідомив глава Держстату Ігор Вернер під час онлайн-зустрічі з журналістами.

«У нас створено відповідний підрозділ, який займається саме підготовкою до перепису за реєстрами, ми навіть залучаємо міжнародну спільноту, щоб потім не було питань щодо методології (розрахунку чисельності. — Ред.)», — сказав Вернер.

За його словами, в Україні ще жодного разу не проводили сільськогосподарський перепис, що потрібно для визначення більш точного потенціалу сільського господарства.

«У 2001 році відбувся всеукраїнський перепис населення, під час якого ми дізналися кількість населення і його характеристики. На жаль, у сільському господарстві ми не маємо такої інформації. Нам потрібно знати, скільки у нас корів, яких тварин люди тримають, які культури вирощують… Це потрібно для прийняття обґрунтованих рішень, щоб було зрозуміло, що потрібно дотувати, а що розвивається добре», — зазначив глава Держстату.

Як повідомлялося, в уряді поки не знають, чи будуть у держави кошти провести перепис населення цього року.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи