Динаміка міграції в Україні: де живе найбільше зареєстрованих переселенців
Обществоwww.slovoidilo.ua30 марта 2021

Динаміка міграції в Україні: де живе найбільше зареєстрованих переселенців

За даними Міністерства соціальної політики, в Україні станом на початок березня 2021-го року налічується 1 млн 461 тис. 822 переселенці. «Слово і діло» пропонує подивитися, як змінювалася міграція українців з окупованих територій протягом останнього місяця.

Станом на 9 березня кількість облікованих переселенців збільшилася на 1 тис. 998 осіб порівняно з місяцем раніше. Якщо порівнювати з аналогічним періодом 2020 року, то кількість внутрішньо переміщених осіб збільшилася на 14 тис. 797 осіб.

На Донбасі проживає найбільше переселенців: 512 тис. 244 людини в Донецькій області та 282 тис. 495 – в Луганській області. У столиці зареєструвалися 163 тис. 503 переселенці, в Київській області – 66 тис. 47, в Харківській області – 135 тис. 561.

Найменше переселенців живе на Західній Україні. У Чернівецькій області 2 тис. 393, в Тернопільській – 2 тис. 159.

Від початку лютого до початку березня в Київській області зареєстрували ще 282 переселенці, в Києві – 535, у Донецькій області – 335, в Луганській – 242. Знімалися з реєстрації ВПО в Тернопільській і Чернівецькій областях.

У лютому держава виплатила переселенцям 255,1 млн грн матеріальної допомоги для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. У лютому минулого року ця сума становила 255,8 млн.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!