Дитячі вміння, які формуються лише в колективі
Обществоnashamama.com04 июня 2021

Дитячі вміння, які формуються лише в колективі

Навіть високоосвічені батьки не зможуть дати дитині колективних навичок поза соціальної адаптації. Формування таких навичок – безцінна перевага колективних занять перед індивідуальними. Саме тут формується вміння реагувати на мінливу обстановку і виробляються алгоритми поведінки в різних ситуаціях. В доступній ігровій формі малюк пізнає закони суспільства і вдосконалює свої навички спілкування. Самосвідомісь, вихована в колективі, виражається розвиненою мовою, вміння висловлювати свої бажання і управляти своїми емоціями.

Уміння чути і слухати Раннє музичне навчання розвиває естетичні якості - музичний смак і почуття прекрасного. Музика дозволяє виростити перші паростки духовності.

В процесі співу або нескладного відтворення ритміки і мелодії діти вчаться один одного слухати, розуміти, діяти спільно.

Через музику легко розкриваються творчі здібності. Пісеньки носять емоційне, позитивне забарвлення і приносять малюкам справжню радість. Це радість пізнання, радість участі в спільній справі, радість перших успіхів.

На музичних заняттях в групі швидше приходять перші досягнення і легше переносяться перші невдачі. Діти - маленькі наслідувачі, і якщо в однієї дитини щось вийшло дуже добре, всі інші прагнуть скопіювати, повторити, підхопити. Колективне музикування допомагає не тільки зробити перші кроки в мистецтві, а й виховати такі особистісні якості як активність, цілеспрямованість, ініціативність і самостійність.

Прагнення до культурних зв'язків Іноземні мови, вивчені в дитинстві - це стартовий капітал, який обов'язково знадобиться в подальшому житті. На групових заняттях засвоєння матеріалу відбувається природним чином і майже без зусиль.

Мова як інструмент спілкування пізнається тільки через це ж спілкування.

Повторення одних і тих же фраз і виразів, сказаних різними дітьми, сприяють кращому запам'ятовуванню, а виправлені вголос чужі помилки дозволяють не зробити їх повторно. Крім того, на групових заняттях краще коригується правильність вимови.

Розмовляючи один з одним на іноземній мові, діти немов прокладають "міст" між країнами і культурами, формуючи прихильність і прагнення продовжити це знайомство і в дорослому житті.

Подолання сором'язливості Театральні студії - прекрасний спосіб подолання зайвої сором'язливості, боязкості і соромливості. На репетиціях вистави діти стають складовими одного великого художнього задуму. Кожен вихід на сцену є результат спільної роботи всього колективу, що дозволяє дитині відчути свою значимість, свій внесок у загальну справу.

Театральні гуртки і студії виробляють почуття відповідальності і дисципліни, вчать партнерства і співпраці, дають можливість "приміряти" на себе нові образи. На своїх перших театральних підмостках малюки розуміють необхідність підлаштовувати свої бажання під інтереси більшості, співвідносити свої почуття з настроєм інших, змінюватися в залежності від ролі і партнера.

Уміння захистити себе Численні секції єдиноборств дозволяють вибрати, які спортивні якості хотілося б розвинути у своїй дитині. Одні сприяють розвитку витривалості, інші - гнучкості, треті - спритності. Але всі напрямки бойових мистецтв об'єднує одне - вони вчать звертати силу противника на нього самого.

На спортивних заняттях діти набувають прекрасну фізичну форму. Це аксіома. Гуртки єдиноборств вчать захищати себе, правильно вести себе на вулиці, правильно реагувати в небезпечних ситуаціях. Важливе вміння - ставити мету і досягати її. Уміння долати себе - цілком доросла навичка, якій теж навчаються з дитинства, і заняття стають кращим способом підготовки до дорослого життя.

Праця і повага Батьків, які віддають своїх дітей в танцювальні студії, можна вважати далекоглядними. Тут у малюків формують поставу і вчать володіти своїм тілом.

Дисципліна і повага - обов'язкові атрибути подібних занять. Початківці танцюристи осягають ази танцювального мистецтва і звикають багато працювати з самого дитинства. Праця для них перетворюється з важкого обов'язку у джерело натхнення.

Придбані колективні навички, які допоможуть не тільки повноцінному та різнобічному розвитку дитини, а й стануть величезною підмогою в її майбутньому дорослому житті.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Украинские власти достойно ответили Путину с его токсичным планом. Отныне публично проявившие свою гомофобность граждане Украины будут приговариваться к тюремному заключению. Трепещи,РФ!
поп забияка
великому карлику Плешивому Хуйлу - ла-ла-ла-ла!
Елена
Всё верно,но Порошенко признала Россия,раньше Чехия не была России враждебной, всё течет, всё изменяется,а Роджер нет,был мерзавцем,им и остался,☝️, козёл., Роджер козёл.
поп забияка
все кто против СкрЕпонутой паРаши - все русофобы! да здравствует великая 47-я хромосома лапотных кацапов! уга товарисчи
Поздно пить боржоми
Уже лучше. Но уже не поможет. Все давно сгнило. А либеральная пресса поднимет насмех.
Игбун Хохлов
Ну, Путин же прямо сказал: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ПЕРЕВОРОТ. Прямее никак не скажешь. Что тут можно перекрутить? А разрыв дипотношений - совсем не обязательное условие.
е
Ха, так такие тупые как ты визжат, что с Россией война..а газ и бензин у агрессора покупать не западло? А продукты питания? А бумагу? А сырьё? А разорвать дипотношения? А войну объявить? И ещё много всего... Ну ТУПЫЕ, как и ты со своими примерами...