Дитина просить проколоти вуха: чи варто на це погоджуватися?
Обществоnashamama.com14 мая 2020

Дитина просить проколоти вуха: чи варто на це погоджуватися?

Що кажуть лікарі?

Якщо коли ваша донька була немовлям ви не прокололи їй вушка, а, підрісши, дівчинка сама просить вас про сережки і запевняє, що готова мужньо терпіти біль, варто все продумати.

3 - 5 років - час величезної активності дитини. У дитячому колективі люблять рухливі, галасливі ігри, з метушнею і біганиною. Чи не станеться так, що під час гри сережки будуть зачеплені і мочка вуха надірветься?

Якщо ви готові йти на такий ризик, тоді прийміть до відома: відразу після того, як майстер виконає дірочки у вухах дівчинки і вставить сережки, вам краще трохи побути «на карантині», що не відвідувати дитячий сад і ретельно обробляти ранки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вангую шановне тай Ы ны шановні туда же! Потихоньку, но уверенно, ситуация в житти тай экономике связалась/связывается с двумя понятиями – Бандера и мова! Первый уже зовсим не популярен, ну рагули не в счёт – цэ полные дэбиллы. А мову постигнет участь Бандеры, чтобы вы тут не писали, из языка майдана и гыдности, в язык касты европопрокажённых. От носителей коей будут шарахаться или просто бить у рыло - за Сало уронили! Почекайте – не долго осталось! Пять лет назад – многим тоже казалось, шо Эуропа до них примчалось, но цэ була пиндосна цукирка замануха чи голограмма, из комедии абсурда. Чем глыбже життя тонет в щирой *опЭ, тем далее страна от ЕвропЭ – цэ аксиома панове селюки!
Гость
А человек с гнилью в душе не может быть призван на работу с людьми.
задумался
попытался найти антоним свинособака.
Гость
И если поживём...
Гость
А отчего нет ранее оставленных отзывов на публикацию?
Гость
Кому чего, а кому не надо. И такое бывает.
Гость
И если поживём...