Обществоshotam.info27 мар.

Дизайн без відходів: в Україні оголосили конкурс із пошуку інновацій від природи

nk_hauz/-mwk2gkktit6l5qzj5r9.jpg

Програма розвитку ООН в Україні, Інститут біомімікрії (США) та місцеві партнери оголосили в Україні конкурс для пошуку ідей, натхненних природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів.

Частиною цьогорічного конкурсу є безкоштовний короткий експериментальний онлайн-курс.

Курс триватиме чотири тижні (у квітні 2021 р.) і міститиме вебінари з сесіями запитань та відповідей.

Реєстрація на онлайн курс до 8 квітня за посиланням.

Що таке біомімікрія?

Біомімікрія описує процес вивчення та імітації стратегій, що спостерігаються в природі, для розв’язання проблем людства. По суті, природа вже знайшла рішення всіх викликів, з якими ми стикаємось.

Національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії Biomimicry Global Design Challenge – це щорічний міжнародний конкурс серед студентських команд та спеціалістів, що має на меті вирішення глобальних викликів і досягнення Цілей сталого розвитку за допомогою рішень, натхненних природою.

Про конкурс

Національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії – це національний відбірковий тур до міжнародного конкурсу Biomimicry Global Design Challenge.

Його співорганізаторами є Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН і Інститут біомімікрії (США), у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БО «БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», Синхро Простір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів.

Тема цьогорічного конкурсу – #ДизайнБезВідходів! #DesignOutWaste!

Партнери конкурсу оголосять конкурсантам проблеми для розв’язання під час першого вебінару 9 квітня, а 30 травня конкурсанти в прямому ефірі захищатимуть свої проєкти.

Три обрані команди отримають наставництво та підтримку від Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН в Україні та її партнерів у підготовці проєкту та поданні його до Міжнародного конкурсу з біомімікрії. Трійка переможців Національного конкурсу з біомімікрії візьме участь у бізнес-інкубаторі Ukrainian Future – UF Startup Summer Intensive від Національного центру “Малої академії наук України”, а також матимуть можливість масштабувати свій винахід і знайти міжнародних партнерів в мережі 60 офісів Лабораторій інноваційного розвитку ПРООН. Відібрані на міжнародному рівні кандидати зможуть відвідати стартап-майданчик Інституту біомімікрії (США) за підтримки організаторів та за умови сприятливої епідеміологічної ситуації в Україні та США.

До участі в конкурсі запрошуються інженери, дизайнери, винахідники, студенти, а також усі, хто зацікавлений у розв’язанні проблем людства за допомогою рішень, підказаних природою. Взяти участь запрошуються як команди, так і окремі учасники. Щоб зареєструвати свою ідею та взяти участь у Національному відборі, потрібно заповнити анкету.

У разі виникнення будь-яких запитань можна звертатися на e-mail acclab.ua@undp.org

💬 Последние комментарии
---
не -такое как ты новый год в Париже с метлой и тряпкой.В качестве уборщика ,а там хоть с гимном хоть без гимна лишь бы тихо.
---
а ну скажи военный совет партии народный фронт это хорошо? порошенко президент это хорошо? ницой это хорошо? парасюк пишет законы это хорошо?.........
Пектолванъ Мінусъ
"Кому и кобыла- невеста" ...тому и "герои" соответствующие . Ходить в центр когда-то вполне культурного и цивилизованного Города, который с 2001 го заезжие немытые "гасконцы" упорно превращали в своё "йобанэ сэло" , а в 2014 -ом , окончательно превратили в капище поганое ??? Так себе "квест"......thanx, но , откажусь. Я,видите-ли, с детства люблю чистоту и порядок. А дегенеративные рожи "свідомих патріотів" вызывают ровно те самые чувства , как впервые попробованная в юности " бурячиха" . Когда организм не принимает даже запаха и рвотный рефлекс не позволяет сделать и глоток. . Видите-ли, пани , не всем на Украине снится ваша "Эуропа". Далеко не все ссутся кипятком при упоминании " Амэрыци" и прочего селянского "мастурбационного контента" . Майдан - место встречи идиотов. Майдан - это "козье болото", куда непреодолимо тянет свиней. Майдан -это раковая опухоль , которой дали распространить метастазы. Вот такая оценочная шкала сего мерзейшего явления . К счастью, таких как я немерено даже в Киеве .
ВИТАЛЮ - В САНТА КЛАУСЫ! СРОЧНО!
Куев Кличко снежком укутывал: "смотри не замерзай"! Он кастинг проходил на должность санта клауса!
Кот Матроскин
Какой точный план. В Генштабе России явно американский крот...
Елена
Значит Новый год в Москве ,так сказать по главной Площади с оркестром и Гимном Украины.Вмнсто пельменей у россиян будут вареники ,а вместо водки горилка,не большие изменения.
Елена
А 24 /|| 2014 Верховную раду в Киеве и Банковую ге упомянул Голос разума,а по