Обществоzak.depo.ua14 сент.

Для емоційного здоров’я: Як навчитися контролювати свій гнів

Навіть дрібна сварка може перерости в глобальний скандал лише тому, що людина контролювати власні емоції

nk_hauz/-mhbnj0tdiklk16xznmk.jpg

Кожен іноді переживає моменти, коли гнів переважає усі інші емоції. Є кілька порад, як навчитися контролювати свій гнів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на 24tv.ua.

Спати не менше 7 годин

Майже у всіх порадах щодо здорового способу життя найважливіше місце посідає саме здоровий сон. Адже саме він є запорукою гарного самопочуття і успішного життя. Відсутність сну може призвести до розладів життєдіяльності організму, в тому числі і роботи головного мозку. Саме недосипання викликає появи гніву і агресії, тому щоб почати контролювати гнів, необхідно дотримуватися режиму здорового сну. Намагайтеся спати щонайменше 7 годин і ви помітите, що вивести вас із себе – буде набагато складніше.

Займайтисяспортом

Фізичні навантаження дають можливість випустити всі свої негативні емоції назовні. Найефективніше будуть заняття з боксу або єдиноборства, де ви зможете проявити свою агресію і досягти гармонії з собою. Але якщо ви не прихильник подібних секцій, тоді просто намагайтеся відвідувати хоча б два рази на тиждень тренажерний зал, де можна виплеснути всі свої емоції на тренажерах.

Вживати менше нездорової їжі

Намагайтеся контролювати себе і не піддаватися спокусі з'їсти щось шкідливе, коли ви в гніві. Для того щоб вміти контролювати почуття гніву – запасіться корисними перекусами у вигляді яблука або горіхів, вони допоможуть вгамувати голод і знизити викид кортизолу та адреналіну під час агресивних переживань. До того ж, вбережете власне фігуру.

Проаналізувати свої емоції

Подумайте добре про те, як часто з'являється ваша лють і що її може викликати. У вас не вийде щось змінити, якщо не визнаєте, що дійсно є з цим проблеми. Згадайте всі свої напади агресії і гніву, проаналізуйте з чим вони пов'язані і що послужило їх появи. Це допоможе вам надалі планувати свій план дій і контролювати негативні емоції.

Дихати

Глибоке, повільне, рівномірне дихання дійсно заспокоює тіло і розум. Дослідження показують, що спокійне дихання контролює певні нейрони в мозку, які відповідають за збудження емоцій і реакцій, тому, коли ви відчуваєте гнів, необхідно робити глибокі вдихи і видихи, щоб заспокоїти нейрони в головному мозку.

💬 Последние комментарии
--
смысл всей этой эскалации весьма прост-США (КАК КОМАНДУЮЩАЯ В НАТО) не хочет перейти на новую систему мировой безопасности.А РФ не устраивает нынешняя...Все просто-если есть блок нато то должен быть и блок противостоящий нато(баланс сил). США пока все устраивает-а это одиночное доминирование.Одни заявления о том что черное море зона ответственности и интересов США чего стоит-где США а где Черное море....Путин предлогает безблоковую систему сдерживания-есть один орган и все страны выполняют его решение.Т.Е сегодняшний *союзник* завтра может стать не союзником,в зависимости от ситуации.Если США откажется принять эту систему то РФ начнет создавать свой блок,с размещением ударных систем ближе к границам стран нато.Видимо этот блок будет создаваться вместе с Китаем.Американцев от этого просто плющит.Украина стала играть глупую роль на одной стороне,не факт что сильнейшей.Когда гиганты выясняют отношения не стоит лезть между ними-получишь от двоих.
Ходят тут всякие
Нецензурно выражался о мощах православных святых! Подозрительный тип. Таких нельзя не пускать.
Одессит
Какие ещё гарантии, Путин считает нас всех единым народом славяно-русским, так же считают и все православные на Малой Руси. Нет никакой Украины, а украинец это русский. С нетерпением ждём славное русское войско и возвращения домой в Россию-Матушку.
Елена
Ой, только не надо.
Луна -2
"Кто с мечом к нам придет от меча и погибнет" -Слова Александра Невского.КОТОРЫЙ ЗАДЕРЖАЛ КРЕСТОНОСЦЕВ В 1242 ГОДУ В битве на Чудском озере.
Елена
Ой,ой,ой, как тебе сказать ещё что не отношусь к еврейскому народу,не отношусь.
Елена
О как я написала,просто ляпота сквернословия.в ударе была.иногда срываюсь.надоел ьы козлоослик со своими цитатами.