Обществоwww.ukrinform.ua3 янв.

До кордону з Туреччиною прямують до 250 тисяч сирійських біженців - Ердоган

nk_hauz/-lxbqu2nbl6lddw39-aj.jpg

Із Сирії до турецького кордону прямують 200-250 тисяч біженців у пошуку прихистку та безпечного місця перебування через загострення безпекової ситуації в окремих регіонах країни.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, виступаючи у четвер в Анкарі на симпозіумі, присвяченому розвитку міст та безпеці, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«200-250 тисяч сирійських біженців рухаються до нашого кордону. Ми намагаємось запобігти цьому, але це складно, бо йдеться про життя людей», - сказав Ердоган.

Він також наголосив, що Туреччина, яка вже стала прихистком для 5 млн біженців, 4 млн з яких – сирійці, не може оточити себе колючим дротом та діяти як країни Заходу в такому випадку, захищаючи себе від біженців.

«Сьогодні найбільша дилема, до якої дійшов Захід, - це подвійні стандарти... Чому вони не відчиняють свої двері? Ми ж відкрили свої двері, керуючись принципами нашої культури та віри… Ми не можемо відгородитися від людей бар'єрами чи натягнути колючі дроти, як це нині робить Захід», - сказав турецький президент.

За його словами, одним із найважливіших глобальних питань сьогодення залишається безпека, зокрема безпека міст та їхнього населення, відповідальність за яку, за вжиття заходів проти тероризму та злочинності лежить на державі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Зачем ХОХУ земля? ХОХУ в РАЙ надо собираться. А в раю, куда приглашает Путин ХОХУ, выбор небольшой: вибирать можно между тучкой из термоядерного пепла и тучкой из ядерного пепла...
Каменяр
А яка тобі користь з військових технологій? Тобі, рядовій ХОХУ? Росія, сучасна Росія - в групі постійно догоняючих!
Каменяр
Это ты имееш "право ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ". Але вся заковика в тому, що ХУЙЛО не питає тебе чи ти хочеш "ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ .. И СОСАТЬ". Тобі сказано - готовся отчаливать в РАЙ. И крапка. Так само скажуть лягай та росувай булки. І крапка. Альтернативи для тебе немає - або розсувай булки або в РАЙ. А ми з ХУЙЛОМ, з цим намісником САТАНИ ще повоюємо. І з тобою та іншими ХОХУ, якщо вони сунуться в Україну. І виженемо ( вірніше допоможемо відправитись в РАЙ) тих, хто прийде із зброєю...
Наш ответ Быдлостану
Америка их поддерживает и еврей Блинкен очень много умных слов говорит, но тебе оно ненужно... Умные слова, в смысле.
Елена
Роджер прочитай , может когда нибудь поумнеешь,в чём конечно есть большие сомнения.https://masterok.livejournal.com/7704511.html
Елена
Туда им и дорога.
Патріот
Немає в коміксі ніякого патріотизму! Бо не бачу тут ана "слава Україні" ані "героям слава"... Неякісна робота. Непатріотична.