Обществоintvua.comFeb 6

ДО НАВЧАНЬ “SEE BREEZE-2020” НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ДОЄДНАЄТЬСЯ ЯПОНІЯ

nk_hauz/-m-ok-8lt6zuqdpq3iwv.jpg

Сили самооборони Японії вперше візьмуть участь у цьогорічних військових навчаннях "See Breeze-2020".

Як повідомляє "Новинарня", про це в середу, 5 лютого, йшлося під час зустрічі в Міноборони України керівництва вітчизняного оборонного відомства з японською делегацією.

Українську сторону представляв Міністр оборони Андрій Загороднюк та його заступники.

Від Японії участь у заході взяв глава делегації цієї країни - Генеральний директор Департаменту систем командування, управління, зв'язку, обміну інформацією і розвідки (C4) Командування Сухопутних військ Сил самооборони Японії генерал-майор Джиро Хірое.

Зазначається, що японську делегацію поінформували про мілітаризацію окупованого Російською Федерацією Кримського півострова, а також про дестабілізаційні дії, які чинить держава-агресор в Азово-Чорноморському регіоні.

"Заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб звернув увагу на необхідність продовження військового співробітництва між країнами та висловив сподівання керівництва українських Збройних Сил на розширення військового співробітництва з японськими військовими під час міжнародних навчань. За його словами, важливим фактором у цьому процесі має стати участь представників Сил самооборони Японії в цьогорічних навчаннях "See Breeze-2020″, що проходитимуть в Україні", - акцентували речникии МОУ.

За підсумками зустрічі сторони окреслили основні напрями міжнародного оборонного співробітництва між Україною та Японією та домовилися про продовження взаємовигідної співпраці у цій сфері.

Якими були "See Breeze" у 2019 році 

У 2019 році в навчаннях взяли участь кораблі й підрозділи України, Сполучених Штатів Америки, Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Данії, Італії, Латвії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Франції, Туреччини та Швеції.

Загальна чисельність особового складу - понад три тисячі осіб. Були задіяні 33 кораблі та 27 літальних апаратів. Як і торік навчання, відбулися в північно-західній частині Чорного моря, в портах, аеропортах і на полігонах Одеської та Миколаївської областей.

Загалом під час навчань корабельні екіпажі пройшли в морі близько 2500 миль, авіатори налітали більше ніж 300 годин, морські піхотинці виконали понад три сотні стрибків із парашутом, близько 300 годин під водою провели дайвери.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»