ДО НАВЧАНЬ “SEE BREEZE-2020” НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ДОЄДНАЄТЬСЯ ЯПОНІЯ
Обществоintvua.com06 февраля 2020

ДО НАВЧАНЬ “SEE BREEZE-2020” НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ДОЄДНАЄТЬСЯ ЯПОНІЯ

Сили самооборони Японії вперше візьмуть участь у цьогорічних військових навчаннях "See Breeze-2020".

Як повідомляє "Новинарня", про це в середу, 5 лютого, йшлося під час зустрічі в Міноборони України керівництва вітчизняного оборонного відомства з японською делегацією.

Українську сторону представляв Міністр оборони Андрій Загороднюк та його заступники.

Від Японії участь у заході взяв глава делегації цієї країни - Генеральний директор Департаменту систем командування, управління, зв'язку, обміну інформацією і розвідки (C4) Командування Сухопутних військ Сил самооборони Японії генерал-майор Джиро Хірое.

Зазначається, що японську делегацію поінформували про мілітаризацію окупованого Російською Федерацією Кримського півострова, а також про дестабілізаційні дії, які чинить держава-агресор в Азово-Чорноморському регіоні.

"Заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб звернув увагу на необхідність продовження військового співробітництва між країнами та висловив сподівання керівництва українських Збройних Сил на розширення військового співробітництва з японськими військовими під час міжнародних навчань. За його словами, важливим фактором у цьому процесі має стати участь представників Сил самооборони Японії в цьогорічних навчаннях "See Breeze-2020″, що проходитимуть в Україні", - акцентували речникии МОУ.

За підсумками зустрічі сторони окреслили основні напрями міжнародного оборонного співробітництва між Україною та Японією та домовилися про продовження взаємовигідної співпраці у цій сфері.

Якими були "See Breeze" у 2019 році 

У 2019 році в навчаннях взяли участь кораблі й підрозділи України, Сполучених Штатів Америки, Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Данії, Італії, Латвії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Франції, Туреччини та Швеції.

Загальна чисельність особового складу - понад три тисячі осіб. Були задіяні 33 кораблі та 27 літальних апаратів. Як і торік навчання, відбулися в північно-західній частині Чорного моря, в портах, аеропортах і на полігонах Одеської та Миколаївської областей.

Загалом під час навчань корабельні екіпажі пройшли в морі близько 2500 миль, авіатори налітали більше ніж 300 годин, морські піхотинці виконали понад три сотні стрибків із парашутом, близько 300 годин під водою провели дайвери.

1 комментарий

Написать комментарий
  • сеппуку
    06 февраля 2020
    это прорыв )))) Японцы в Черном море!
    Ответить
💬 Последние комментарии
Илья
К гадалке не ходи все будет продано или в Польшу или в Чехию. Местные олени -биологические отходы Европы и так перезимуют.
Весёлый Роджер
Да ладно тебе Гость, запор уже не тот - нЫма постмайданного задору у заднемотору – стареет видно писака наш, о вечном стал думать – о Сале! Уже есть прогресс налицо чи на лице – видать всё же новые таблетки ему помогли! Сколько я ему писал – смени таблетки – а он не слухал! Раньше у запора заднемотора были во врагах, ну кроме Р.Ищенко и А.Роджерса, в каждой его высерной портянке на два листа, Ыщо и руссоолигархи в офшорах, и що мол им вот, вот, прийдэ приказ из пиндосного обкома капиталистичной партии и вони усё выполнят! Иначе их отключат от канализации, Хеннесси, Фертю и Пармезана, ну или в обратной последовательности! А сейчас, только Ищенко остался – от жэ вражена – тому що був справжній xoxoл, а сейчас вин у москалюг клятых, мульони рубликов получает и Бандеру зовсім ны кохаить! Ось воно як! Весёлый Роджер
Елена
Слово зависть у тебя козлоослик повторяется чаще всего,это о чём то говорит,угадай о чём?Всех не надо судить по себе.ха.Я же говорила Роджер,ты дурачок,не понимаешь что и когда говорить,да ещё и с кем,люди козлоослик разные,что одного три года доходит и может не дойти,то другой с полуслова понимает,но ты и этого не понимаешь.ха.
гость
Что за идиоский бред? Елень, ты хотя бы научись связно выражать свои "мысли". Впрочем, какие могу быть мысли в таком короновирусном сознании?
Елена
Моральные уроды и аморальные Роджеры были всегда,это данность.
георгий
СЛЯВА ОМЕРИКИ, слява! БЛИЦ КРИГ слява, КАПУТ Украине слява- слявааааа - КЕРДЫК .
гость
И где же таке моральные уроды взрастают? Слава украинский?