Обществоmagnolia-tv.com13 авг.

До України йде нова хвиля спеки

nk_hauz/KgYYgm77R.jpeg

Перед черговою хвилею спеки, яка настане у понеділок, температура повітря буде типовою для серпня, +25...+29 °С. На Маковія, улюблене серпневе свято, (Свято Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці), за прогнозом Sinoptik.ua, в Україні очікується чудова малохмарна погода, +27...+29 °С, в цілому без опадів. Дощами може дещо зачепити тільки Луганську та Донецьку області. Хвиля спекотного повітря з південного заходу підвищить температуру повітря в Україні з понеділка до +30...+35 °С.

13-16 серпня біометеорологічні умови будуть в цілому сприятливими. Однак якраз у серпні - пік сезону цвітіння амброзії, найсильнішого алергену. Алергією на пилок цієї рослини найчастіше страждають люди, у яких знижений імунітет. Тривала алергія на амброзію може призвести до розвитку бронхіальної астми.

На заході України у п'ятницю, 13 серпня вдень очікуються стримані +23...+24 °С. У вихідні та понеділок +27...+28 °С, без опадів. Ніч на п'ятницю буде холодною +11 °С, у високогір'ї +9 °С, але надалі ночі потеплішають до +17...+19 °С, у високогір'ї до +13 °С. З п'ятниці до понеділка буде хмарно з проясненнями.

На сході країни у п'ятницю вдень будуть спокійні +25...+27 °С, у Луганській та Донецькій областях місцями пройдуть дощі. У вихідні температура повітря стане вище, до +27...+29 °С, хмар поменшає. У понеділок - спекотно, до +32 °С.

У Харкові у п'ятницю та суботу буде хмарно, до +27 °С, вітер північно-західний до 5 м/сек. У неділю та понеділок вітер заспокоїться, стане сонячно, +29...+31 °С.

У південних областях у вихідні очікується +28...+31 °С, у понеділок повітря нагріється до +33 °С. Температура морської води у Чорному морі біля Одеси +22 °С, в Азовському морі біля Бердянська +28 °С. Поки що зберігається ідеальна погода для морського відпочинку.

У Миколаєві з п'ятниці до понеділок переважно ясно. Вдень до +29 °С, у понеділок до +31 °С. Вночі повітря буде охолоджуватися до +17...+18 °С.

У центральній частині України з 13 по 16 серпня температура повітря виросте з +26 °С до +30 °С, атмосферний тиск підвищиться, опади не очікуються.

На півночі країни у п'ятницю та вихідні типова для серпня температура повітря: +25...+28 °С. У понеділок - до +30 °С, проте пік спеки на наступному тижні прогнозується у вівторок, 17 серпня, до +34 °С. Є невелика ймовірність дощів у неділю.

У Києві з п'ятниці по понеділок +26...+29 °С. На Маковія, 14 серпня, буде ясно, слабкий північно-західний вітер. У цей день у православних церквах освячують воду, квіти й мак.

Мак мав в українській культурі сакральне значення, як насіння, що захищає від нечистої сили.

14 серпня Перший Спас, Маковія (Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього). Цього дня святять воду, квіти й мак; печуть шулики́.

15 серпня Успіння Пресвятої Богородиці (Західні церкви та більша частина Східних церков).

💬 Последние комментарии
КРЫМ НАШ !!!
В\На Крыму суд постановил задержать главу Украины 3еленского, за долги по коммуналке в его Крымской недвижимости! Крымский апелляционный суд постановил задержать главу цирка-шапито Украина - Владимира 3еленского, за неуплату налогов на богатство и зарплат работникам обслуживания его Дворца. Сотни тысяч "обуреных" неравнодушных Навальнят с 3е!лёными ЁРШИКАМИ вышли на улицы - "3еленский! д0вай з0пл0ти 0ккупанту" - требуют ониждети
е
а ты дура.. статью не осилила??
е
ДУРА... КОНКРЕТНО В ЧЕМ она с такими идиотами как ты??ГДЕ ответ??
котлета по Тихановски
"Это мой Крым". - сказал Лукашенко
Гость
Кому чего... и такое бывает.
DEAD Панас 2.0 «план БолтYна»
БолтYн спасает Украину от российского Шатуна
Гость
"Количество умерших от коронавируса в США за неполные одиннадцать месяцев 2021 года превысило данный показатель за весь прошлый год. Это произошло несмотря на наличие в стране сразу нескольких «проверенных» прививок, высокий уровень вакцинации населения, отточенные методики социального дистанцирования и тотальную пропаганду иммунизации. Столь неудобная статистика ставит под сомнение эффективность западных вакцин и протоколов лечения, заставляя оправдываться медицинские власти Соединенных Штатов и глобальные СМИ". ... "наглядный сравнительный график с сайта usmortality.com". ... Согласно свежим данным Университета Джонса Хопкинса, количество жителей США, скончавшихся от новой коронавирусной инфекции, к утру 26 ноября 2021 года составило 775.797 человек. По состоянию на 1 января этого года, данный показатель равнялся 353.948 человекам. Таким образом, в 2021 году от ковида умерло уже 421.849 американцев — почти на 68 тыс. человек больше, чем годом ранее. При такой тенденции разрыв увеличится к концу года еще примерно на 35-40 тысяч жизней и явно превысит 100 тыс. человек.
Авторские статьи