Дослідження: Батьки щороку здійснюють понад 200 помилок у вихованні дитини
Обществоnashamama.com09 апреля 2021

Дослідження: Батьки щороку здійснюють понад 200 помилок у вихованні дитини

Згідно з дослідженням, за період від народження дитини до того моменту, коли вона з’їде з рідного дому, американські мами та татусі роблять близько 4 тисяч помилок у вихованні. Головним недоглядом більшість сучасних батьків вважають надлишок часу, який дитина проводить зі смартфоном.

Дослідники опитали понад 2 тисячі американців віком від 23 років з дітьми. Виявилося, що в їхніх вихованих методах за рік в середньому накопичується близько 200 помилок. Натомість до 18-річчя дитини кількість помилок зростає майже до 4 тисяч.

Результати дослідження:

65% респондентів зізналися, що їхні діти проводять занадто багато часу перед екранами; 42% мам і тат в США розповіли, що випадково навчили своїх дітей нецензурних слів; 39% покаялися, що через недогляд їхні діти дізналися те, що їм було ще рано дізнаватися. З’ясувалося, що для американців найскладніше є виховання шестирічних малюків. Половина учасників дослідження, які мають по двоє і більше дітей, зізналися, що молодші діти – їх улюбленці.

Куди батьки звертаються за порадою у вихованні малечі? Найчастіше вони звертаються до свого партнера (42% відповідей), 41% запитує що робити у власної матері і ще 31% у будь-якого іншого доступного члена сім’ї, бабусь і дідусів. Тільки 17% мам і тат заявили, що шукають відповіді в інтернеті, а 10% – звертаються до аудиторії в соцмережах.

Цікаво, більше половини американських батьків (54%) заявили, що найефективнішою виховною стратегією вважають чуйність і відгук на дитячі потреби та прагнення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
1985 год это Миша ☝️ диверсант у власти, Миша поэтому епало закрыл уёбок и под шконку пида....гог,хе,гнида , ни слова плохого о нём не сказал,это тупая и недалёкая ничего не видит и абсолютно ничего не понимает.
е
Ха сама закусывай.. ты ж тут только что писала, что нашим олигархам никто свалить не даст..все? закусила? теперь на вопрос отвечай...Сеня-вор свалил спокойно и НИКТО ему не помешал...так где ответ на вопрос? не чую?
е
про блокаду твоей Америкой расскажи..не? а чего? сдулась трепло как факты в рожу ткнули...
е
т.е. ты у нас все знаешь...раз так свой бред отстаиваешь... ну-ну... давай расскажи хотя бы схематично технологию производства сахара...шо не знаешь? так чего лезешь со своими безграмотными комментариями?
Гость
Бкз денег?
Шимпанза
Бытие определяет неравенство. Хотите равенства - изменяйте бытие.
Луна-2
Может быть хлорочкой,а подруга))))) не смеши меня. И сюда привозили из далеких стран по волнам по океанам в царство славного Салтана ))))п