Обществоukr.media31 мая

Дотримуйтесь цих простих правил і ваше життя почне змінюватися

Поради як зробити ранок добрим і бадьорим.

nk_hauz/-maye_qokzivgdvvjd42.jpg

Щоб задати собі правильний і позитивний настрій на весь день, дотримуйтесь цих простих правил і хороший день вам забезпечений, інформує Ukr.Media.

Посміхніться

Прокинувшись вранці і підійшовши до дзеркала — посміхніться. Ви не повірите який чудовий ефект надає це на ваш загальний стан і настрій. Навіть якщо вам не зовсім радісно. Посмішка завжди розташовує до себе оточуючих, викликає довіру. І завжди пам'ятайте, що всі успішні люди завжди мають позитивний настрій.

Увімкніть музику

Ви отримаєте масу задоволення, починаючи свій день з приємної для вас музики. Гарний настрій і заряд позитивної енергії на весь день вам забезпечений. Вчені довели, що прослуховування музики підвищує загальну мотивацію і продуктивність. Не відмовляйте собі в такому задоволенні.

Випийте води

Після сну ваше тіло зневоднене, тому вкрай важливо насамперед випити склянку води. Дієтологи стверджують, що половину добової норми рідини правильно випивати саме в ранкові години. Це допоможе вашому організму очиститися від токсинів, зменшить відчуття голоду і запобіжить появі головних болів протягом дня.

Розтягніть своє тіло

Знадобитися чимало зусиль, щоб привчити себе робити зарядку щоранку, однак це подарує вам незабутню легкість в м'язах і кістках. Дослідження показують, що ранкова розтяжка не лише підвищує вашу гнучкість, але і помітно покращує кровообіг і особливо поставу. До того ж це прекрасний спосіб зменшити стрес, який накопичився протягом попереднього дня.

Медитація

Спробуйте замість звичної перевірки соціальних мереж або пошти з самого ранку, посидіти пару хвилин в тиші, зробити прості дихальні вправи і розслабитися. Так ви почнете свій день в стані спокою.

Медитація допомагає налаштуватися і ви станете більш сфокусованим і відчуєте помітний приплив сил. До того ж протягом дня ми виконуємо безліч великих і трудомістких справ — дозвольте собі цю маленьку розкіш, почати свій день зі спокою.

Складіть план на день

Багато хто знає, що успішні люди завжди пишуть собі план на день, тиждень і навіть місяць. Приділіть цьому трохи часу з ранку і ви набагато ефективніше і продуктивніше проведете свій день.

Скажіть собі "Дякую"

Підійдіть до дзеркала, посміхніться і скажіть собі дякую за все те, що ви маєте на цей момент, ви купуєте одне дуже важливе вміння — бути вдячним собі, за ті маленькі успіхи протягом робочого дня. Це допоможе вам бути більш стійким до маленьких неприємностей протягом робочого дня.

Спершу займіться найважчими справами

На перший погляд, може здатися, що доцільніше з ранку зробити багато дрібних справ, а складні завдання залишити на потім. Однак, подужавши найважчі завдання з ранку, всі інші ви вирішите ще швидше, якісніше і краще. До речі, це один з кращих способів боротьби з прокрастинацією для тих, хто весь час відкладає все на потім.

Наведіть порядок в будинку

Наше життя проходить в постійному поспіху. Ми часто забуваємо про невеликі справи з ранку. Будучи весь час в справах ми не прибираємо одяг, не миємо посуд, і не виносимо сміття. Все це в кінцевому підсумку перетворюється на звичайну лінь.

Просто уявіть як приємно повертатися після робочого дня в чисту, прибрану квартиру. Ви просто можете відпочити і розслабитися.

💬 Последние комментарии
е
так Украина воюет с Россией уже восьмой год или нет? если воюет не с Россией, то кем тогда, а майданутые??
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Авторские статьи
Авторские статьи57м. назад
Выбить большинство из-под Зеленского. Найдет ли "Слуга народа" в Раде голоса за главные законы
Новости дня1ч. назад
«Переворот» и вражда с Ахметовым: что мировые СМИ написали о пресс-марафоне Зеленского
Авторские статьи1ч. назад
«Джонни взял ружьё». Как журналист Бутусов «палил» по Донбассу. Разбор истории
Топ новость29 нояб.
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня29 нояб.
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи29 нояб.
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи29 нояб.
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи29 нояб.
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1
Авторские статьи29 нояб.
Не стоило ему лезть в гетманы Украины. Не его это дело. 1