Обществоwww.cosmo.com.ua2 авг.

Доведено наукою: чому людина закохується тільки тричі в житті

Нове дослідження британських науковців висуває теорію про те, що кожна людина в середньому закохується лише тричі протягом життя. І саме в останній спробі досягає ідеальних для себе стосунків. В експерименті вчених взяли участь 3000 чоловіків та жінок із Британії, середній вік яких сягав 37 років. Згідно з результатами анкетування, кожна людина може знайти собі пару п’ять разів протягом життя. Але може закохатися тільки три рази.

Вперше у нашому серці з’являється тепле почуття у підлітковому віці. Тоді об’єкт наших почуттів максимально ідеалізується. Тобі теж здавалося, що ваші стосунки будуть схожими на казку? Однак сувора реальність розставляє усе на свої місця, і доросле життя розводить двох людей у різні сторони.

Далі настає черга другої закоханості. Психологи називають її втечею від перших стосунків. Розбите серце шукає надійних рук, які будуть піклуватися, а також допоможуть відшукати себе заново. Проте у глибині душі ми знаємо, що це кохання не буде довготривалим. Це лише тиха гавань, де можна знайти душевний спокій і на певний період залягти на дно. Такі стосунки у будь-якому разі приречені на невдачу.

Після двох романтичних, та все ж нещасливих історій, людина вже практично розчарована. Вона навіть може пообіцяти собі більше не закохуватися, та саме у такі моменти зустріти істинне кохання. Учені наголошують – ця закоханість є своєрідним балансом, де обидва партнери щирі, близькі та готові віддавати любов. Якщо у перших двох варіантах закоханості ми ще не готові бути чесними не те, що з партнером, а й самим собою, то третє кохання є сукупністю усіх людських цінностей. До речі, саме у цих здорових стосунках ми змінюємося на краще. Адже завжди хочемо бути кращою версією себе поруч з тими, хто робить нам по-справжньому щасливими.

💬 Последние комментарии
Без подписи
Джипси,на перекрестке будет красная Тойота с номерами ВО.
Зелёный экономист
Да и хрен с ним, небось не пенис - пущай падает.
Зелёный экономист
Отрасль экономики, бля. Планы, тенденции, перспективы развития. Совсем е...анулись.
кипчак
Правильно назвать пана посла предатель -провокатор, Порядочный человек, тем более дипломат обязан работать на мир, а не на войну. Остается предполагать, что он продался зинтересоввнным в войне лицам и верно им служит. К сожалению, не на каждого современного "патриота" (независимо от национальности и места проживания) находятся пранкеры Вован и Лексус, а то бы мы о них много интересного узнали. Общение пранкеров с вождем казхской революции Аблязовым тому яркое подтверждение.
Лейтенант я, старшой
Зима, стой! Раз, два!
Зелёный экономист
Да и гривна в ...опе, не заметил?
кипчак
Удивительно "добрые" люди американцы. Жизнь не в радость, если никому не угрожать, никого не бомбить и не демократизировать