Обществоwww.radiosvoboda.org28 сент.

ДСНС попереджає про підвищення рівнів води у карпатських річках

nk_hauz/-mifq_4k8hnp26lno_yx.jpg

У Державній службі з надзвичайних ситуацій попередили про підвищення рівнів води у річках Карпатського регіону.

«27-28 вересня через прогнозовані значні дощі, місцями сильні зливи, на річках Карпатського регіону очікуються підвищення рівнів води на 0,3-1,5 м. При сильних зливах в гірських районах можливе формування значного схилового стоку і локальних селевих потоків», – йдеться в повідомленні ДСНС.

За даними рятувальників, вранці 28 вересня на річці Прут у Чернівцях очікується проходження максимального рівня дощового паводка висотою 0,7-1,2 м., негативних наслідків не очікують.

Раніше синоптики попередили, що у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях у неділю пройдуть сильні, у Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Одеській та Вінницькій областях значні дощі, в більшості областей місцями грози, пориви вітру 15-20 м/с.

Поза тим, за даними Укргідрометцентру, 28 вересня у південних, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській та Сумській областях утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"