Обществоukr.mediaApr 23

Думки, які допоможуть вам стати успішнішими і щасливішими

Намагайтеся частіше думати про те, чого ви хочете домогтися.

nk_hauz/-myvqbu9m4gtrn6o0dsy.jpg

Щоб змінити своє життя на краще, часом досить почати мислити в правильному напрямку. Психологи розповіли про думки, які змінять ваше життя в кращу сторону назавжди, інформує Ukr.Media.

"Я дуже важливий для цього світу"

Можна говорити собі кожен день "я дуже важливий для людей", "я — велика людина". Як би це гордо і гордовито не звучало, але якщо ви почнете вірити в те, що це так, це стане реальністю. Багато найбільших людей говорили про те, що спочатку в них з'явилася така думка, а вже потім вони досягли успіху, а не навпаки.

"Я можу все"

Постарайтеся пам'ятати про те, що людина може абсолютно все. Віра людей в себе допомагала їм боротися зі страшними недугами, вирішувати невирішувані на перший погляд проблеми, домагатися успіху там, де багато хто просто здавався. Це потужна установка, яка дуже важлива для зміни життя на краще.

"Я люблю себе"

Любити себе такими, якими ви є, це не нарцисизм і не дурість. Мова тут не про те, щоб забути про саморозвиток і навчитися любити себе — неробу і невдаху. Важливо навчитися приймати своє минуле і любити тіло, яке було дано Всесвіту. Поки ви не полюбите себе і не відпустите минулі помилки, прийнявши їх, ви не зробите наступний крок назустріч успіху.

"У кожної невдачі є зворотна сторона"

Живіть кожну хвилину з думкою про те, що невдачі мають зворотну сторону. Часом проблеми приносять нам розлад і позбавляють нас віри. Зберігайте оптимізм і шукайте позитивні сторони у всьому, що відбувається. Це змінить ваше життя назавжди.

"Тільки я будую своє життя"

Так і є. Зовнішні події та фактори завжди матимуть місце, але вони не можуть зупинити вас на шляху до мрії. Тільки ви будуєте своє життя і тільки вам самим вибирати, в якому напрямку далі рухатися. Ваше щастя залежить лише від вас і від того, що ви робите, як реагуєте на ті чи інші події.

💬 Последние комментарии
Гость
И если поживём... и как-то так.
Елена
То Юра не может спокойно реагировать,твой брателло.такой же урод, только не многослойный, умом не вышел что-то сказать,как ты , только ты пистишь дохуя,а по сути бред сумасшедшего,два дебила одним словом ты и Юра и ублюдка.
наблюдатель
А ведь БРИКС – своего рода убежище для государств, способных на развитие и нуждающихся в союзниках, не заинтересованных в их подавлении, а наоборот, стремящихся к установлению взаимовыгодного партнерства.
Гость
Однако "Виктория Нуланд, внучка евреев, вынужденных ради выживания бежать от украинского антисемитизма, поддерживает потомков и духовных последователей украинских националистов. То есть палачей, угрожавших её предкам, основных союзников нацизма во Второй мировой войне".
Елена
Смотри козлина ,жопу от усердия не порви на андреевский,пардон, на Березовский крест,как вон барское добро защищаешь, ничего придёт время и тебя порвут как Тузик грелку.
Гость
А ведь Соединенные Штаты до сих пор не подписали «Конвенцию ООН по морскому праву»,.
Гость
Жизнь прожить - не поле перейти. Знаем и об этом.