Обществоukr.mediaSep 4

Дві головні причини, через які в 90% випадків з 100% розпадаються сімейні пари

Як правильно поводитися у відносини, щоб не опинитися "біля розбитого корита".

nk_hauz/iOGfOQ4ng.webp

На першому місці безумовно виявляються сварки на побутовому ґрунті. Як це не жахливо, але банально брудний посуд або немиті підлоги і справді можуть привести до розірвання шлюбу. Як з цим боротися? Важливо заздалегідь розподілити сімейні обов'язки і позначити зони відповідальності, інформує Ukr.Media.

"Річ у тім, що ніхто, на жаль, в школі не вчить інституту шлюбу і як зберігати відносини. І ось ці елементарні моменти призводять до розлучення".

В топі головних причин всіх розлучень стоїть зрада. Причому не тільки фізична, коли один партнер зрадив іншого, а й емоційна, коли чоловік вважає за краще виливати душу сторонній людині.

На питання, чи має сенс зберігати такі відносини, які, за великим рахунком, не мають майбутнього є однозначна відповідь — "звичайно так!".

"Величезний шанс повторити те ж саме на іншому витку. У кожного з нас є свої батьківські сценарії. І більшість пар несвідомо повторюють ці сценарії. І розібратися в цій ситуації, допомогти собі, можливо, за допомогою фахівця зберегти сім'ю... Це один з важливих моментів".

Сенс зберігати відносини є завжди. Адже сьогодні забагато пар розлучається не з об'єктивних причин, а через якихось принципів і дрібних образ, які за фактом не мають ніякого відношення до партнера.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!