Обществоvseosvita.uaJul 29

Екопсихологія: самовідновлення силами природи

nk_hauz/-mfm6b8tsvkytwihobrb.png

Часто люди соромляться говорити про гроші, якщо мають з ними якісь труднощі, та намагаються поводитись скромно у відношенні фінансів. Техніки, які будуть представлені у даному етері дозволять нам встановити прямий позитивний контакт з фінансами, навчитись знаходити ресурси (очевидні й приховані) для збільшення доходу та входити в зону багатства, де все залежить від нас, а не соціуму.

Психологиня Олена Черниш надасть інструменти для роботи зі своїм фінансовим потоком саме через метафори природних явищ та допоможе знайти в нас самих ті ресурси, що нам так необхідні.

Робота з грошовими установками через метафору природних явищ

Для початку подумайте про свої гроші та уявіть їх через метафору якогось природного явища. А далі обміркуйте наступні моменти.

  1. Чи подобається вам це явище? Що ви відчуваєте до нього?
  2. Чи можете ви повзаємодіяти з цим явищем? Що ви відчуваєте, коли ви в своїй уяві взаємодієте з ним?
  3. До якої стихії належить ваше явище?
  4. Таким чином ми зрозуміємо, якою енергією нам треба насититись для того, щоб у нас підвищився матеріальний стан. Наприклад, вода — це рух, енергія дії, земля означає відпочинок, "заземлення", вогонь потребує постійної віддачі енергії, інакше він потухне, а повітря — це про легкість, фантазія, творчість.
  5. У якому кліматі існує це явище природи. Клімат — це про те, чи є в нас доступ до фінансових потоків, які б нас задовільнили. Наприклад, якщо ми обрали льодовик або інше рідкісне природне явище, то, виходить, що нам треба кудись відправитись, де він є, аби цей льодовик дав нам ресурс для заробляння грошей. Подумайте про те, чому ви обрали саме таке явище, яке не знайти поряд.
  6. Скільки часу у році припадає на це явище (можна у відсотках)?.
  7. Як ви плануєте взаємодіяти з цим явищем і чи кінечне воно? Так ми зрозуміємо, наскільки доступне воно для нас і чи нічого не "заважає" цьому явищу.
  8. Як ви можете запланувано опинитись там, де це явище найбільш розповсюджене?
  9. Чи можете ви це явище викликати за своїм бажанням (наприклад, водоспад як душ)?

Олена Черниш радить не забувати про цю вправу та 7 хвилин в день протягом 7 днів витрачати на те, щоб взаємодіяти з вашим явищем, обмірковувати його, шукати інформацію про це явище, яка б вас наштовхнула на якісь ідеї. Усі свої думки ви маєте обов’язково записувати. Так би зберете собі таку базу даних, і вже через тиждень після цієї роботи у вас з’явиться бажання щось змінювати у своєму житті і будуть ідеї, яким чином це можна зробити, адже ви побачите щось таке, чого раніше не помічали, проте це завжди було десь поряд з нами.

Дерево власної сили

Дерево — надзвичайно сакральний та безпечний прадавній символ внутрішньої сили, фізичного відновлення і укріплення образу «его». Для того, щоб працювати з ним не потрібна якась підготовка. Тож психологиня пропонує намалювати дерево власної сили, яким ви його бачите, і воно обов’язково саме себе проявить.

На що тут варто звернути увагу?

Стовбур — це магістраль, яка поєднує крону та коріння. Коріння — це зв’язок із землею, адже звідти дерево бере фізичні та духовні ресурси. Саме тому дерево має мати розлогу корінну систему та стояти міцно.

Крона — це наш зв’язок з майбутнім, нашими мріями, бажаннями. Якщо у людини є страх перед цим, то гілки будуть ледь помітними. Якщо ваше дерево без листя, то, можливо, вам потрібен відпочинок, і потім ви відродитесь та утворите нові листочки.

💬 Последние комментарии
кипчак
У Милованова нет извилин, поэтому он говорит, что у украинцев не хватает культуры. Думает, что если на таких засранцев, как он, Запад денег не жалеет, то и всем остальным украинцам деньги тоже с неба падают. Пускай подскажет умник, с чего откладывать? Подобные по идиотизму вопросы задают некоторые врачи, когда не понимают, почему поздно больные обращаются к ним за помощью. Идти без денег к ним бесполезно - не то что лечить - не осмотрят и не проконсультируют, так что пенсионерам, с их жалкой пенсией, одна дорога - на кладбище. По этой причине в ближайшие годы значительно оптимизируется возрастной баланс в пользу молодежи, тогда и можно будет проводить перепись населения, а то сейчас один позор - Украина рветса в Европу, а трудоспособного населеня, как говорят украинцы, - катма. Что же Европа повесит себе на шею и на содержание один сплошной герантологический пансионат?
Елена
А потом что решили купить у своих, англоязычных,а французы пусть едят лягушек, Роджер там им в Париже поможет,запивая кофеём,хе.
кипчак
Пока Данилов только напрягается, когда слышит русскую речь. Похоже, что со временем в штаны наложит. До чего же уродливо выглядят со всех точек зрения эти новоявленные псевдукраинцы.
е
Елена, Америка четко дала понять с кем она))) жри!!!
е
Елена, так что ты тут писала про производство товаров с высокой добавленной стоимостью напомнить? и еще сказки про развитие промышленности рассказывала, про то как дяди с америки тут все новое построят, про то как свое производство сохранять не нужно, что все можно купить....и как помогли тебе твои дяди которым жопу столько вылизываешь???
е
дура ты, сразу видно... если твоя Америка хочет торговать с Китаем будет за юани все у него покупать...
Неянки
Ну вот и дождались.