Експерти назвали 7 способів поліпшити свій настрій
Обществоwww.trserial.net.ua01 марта 2020

Експерти назвали 7 способів поліпшити свій настрій

Ви з якоїсь причини у поганому настрої?

Зовсім не обов’язково віддавати кермо пригніченого стану і продовжувати почувати себе погано, адже існує безліч способів поліпшити свій настрій. Нижче наведені найбільш ефективні з них.

Поїжте і займіться фізичною активністю Іноді, просто даючи своєму тілу те, що йому необхідно, можна змінити свій настрій незалежно від того, що викликало його занепад. Тому, перш ніж робити що-небудь ще, необхідно поїсти. Якщо це можливо, зробіть будь-які фізичні вправи, які змусять кров рухатися. Навіть невелика прогулянка може змінити ситуацію.

Спробуйте творчо вирішити проблему Вам може не хотітися думати про проблему, через яку ви відчуваєте себе пригнобленими. Однак дослідження показали, що фокус на проблемах, які викликали поганий настрій, насправді може бути корисний, якщо ви проявите творчий підхід. Спробуйте пошукати креативне рішення до своєї проблеми, і це може дати вам позитивні емоції.

Посміхайтеся Дослідження показують, що якщо ви просто зусиллям волі почнете посміхатися, то і ваш настрій автоматично стане більш позитивним. Також спробуйте супроводжувати цю усмішку позитивними думками для підвищення ефекту.

Зробіть що-небудь приємне для інших Зробивши щось хороше для інших, ви можете відчути себе краще. Так що якщо спроби зробити себе щасливішими не працюють, спробуйте зробити щасливим когось іншого. Це може бути як щось серйозне, так і невеликий вчинок. Ці вчинки можуть бути спрямовані в бік ваших друзів, близьких, малозабезпечених, дітей та ін.

Послухайте музику Музика може надати чарівний вплив. Одне дослідження показало, що 10 хвилин класичної музики мінімізували негативний настрій досліджуваних. Постарайтеся знайти таку музику, яка працює саме для вас і для вашої ситуації.

Подихайте … і очистіть свій розум Це може звучати як кліше, але кілька глибоких вдихів дійсно можуть допомогти вам заспокоїтися. Це просто форма спрощеної медитації, яка має масу переваг для психологічного стану. Тому знайдіть тихе місце, глибоко подихайте і очистіть свій розум. Ви будете здивовані, наскільки краще ви будете почувати себе після цього.

Зустріньтеся з друзями Якщо у вас є хороші і позитивні друзі, то обов’язково домовтеся з ними про зустріч. Коли ви опинитеся з ними поруч, ваш настрій значно покращитися, а їх підтримка і гумор дозволять вам ставитися до своїх проблем менш серйозно.

Нагадаємо, раніше ми писали, що група вчених з Амстердамського вільного університету на чолі з Майком Бартельс і Бартом Базельмансом виявила в ДНК послідовності, які пов’язані зі сприйняттям щастя і осмисленості існування. Для цього фахівцям знадобилося досліджувати геном понад 220 тисяч людей.

Написать комментарий