Обществоcikavosti.com20 окт.

Експерти перерахували 25 найбільш небезпечних явищ у природі

Природні катастрофи є одними з найбільш руйнівних явищ на Землі. Експерти вирішили розрахувати, які з них є найбільш небезпечними для людини. Після підрахунку зібраних даних, які включали найбільшу кількість жертв і руйнувань, першу позицію в рейтингу зайняли лісові пожежі, спровоковані людською недбалістю, посушливим сезоном або розрядом блискавки. Експерти кажуть, що більше 330 000 людей помирає щороку від впливу високих температур. Дивно, але другим за небезпекою зазначене виверження в лімнічних водоймах, які викидали велику кількість СО2, токсичного для людського організму. Трійку лідерів замикають лавини разом з буревіями. Відзначалися також цікаві явища на зразок електричних бур під час виверження вулканів, за якими йшли посуха, пилові «хабуби», ерозія і землетрусу. Серед найбільш «шокованих» факторів фахівці називали повені, смерчі, урагани, цунамі, а також підводні торнадо. Особливу увагу громадськості викликали пожежі в лісах Амазонії, які тривають досі. Крім катастрофічного викиду тонн вуглекислого газу в атмосферу, під час цього явища постраждали 906 тисяч гектарів насаджень, незліченна кількість тварин і двоє людей

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи