Обществоnashamama.comApr 18

Експерти розповіли, як підвищити IQ дитини

Фахівці з'ясували, які прості правила допоможуть дітям вирости розумними і талановитими.

nk_hauz/-myx71igvmwpbjlcui9r.jpg

1. Заняття музикою

Вченими були проведені дослідження, які підтверджують користь занять музикою. Причому вплив це хобі надає не тільки на роботу мозку, але і на здоров'я.

З цієї причини варто спробувати розвивати у дитини любов до співу або гри на музичному інструменті.

2. Книги

Поки малюк не може читати самостійно, це повинні робити батьки. Починати краще раніше. Вибирайте твори, що відповідають віку.

Коли діти підростають, варто прищеплювати любов до читання.

3. Пазли

Діти люблять різні ігри, тому варто застосовувати це з користю. Намагайтеся купувати дитині різні розвиваючі ігри, які змушували б його мозок працювати.

Також не варто забувати про те, що відмінно на розумових здібностях позначається заняття каліграфією, яке так не люблять сучасні діти.

💬 Последние комментарии
Елена
Терпилов и чумаходов кто-то может испугаться,хе,не смешите мои кальсоны,хе.Известная во всём мире терпила, современная Россия никому,никогда не причинит вреда из-за опасений,что прилетит ответка, притом не столько самой России,а именно роджерам , их бизнесам прилетит и они влетят на бабло и им и их родственников не пустят на Запад,воо и обзфвают ,унижают и вытирают ноги об терпилу все,даже шмакодявки,а Роджер,это чмо петушиное тут в стойку стаёт этих роджеров защищая, козёл.
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ !!!
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
"...начал готовиться к новому выборам" ! Трудности перевода?
Добрий вечір
Жители Винницы встречают советских солдат-освободителей... Так есть фотографии, где этот пацан, который спереди, встречает немецких освободителей, а потом участвует в погромах.
ера
...та не переживай ты так...КАЖДОМУ...каждому вернется ...бумерангом все возвращается....вот увидишь...
Антиелена
У тебя, сука, другие праздники, майданушка ты хренова. Пи@дуй заборы красить у Амэрику свою!
Антиелена
Слыш, Ленка-дура-белка-целка, у тебя не только с математикой плохо, но и с логикой! Сахар: 15 грн у соседей и 25-26 в Украдине, масло раст. у соседей 36 грн. в украдине от 55 (ты, сука, на литр переведи ибо в бутылках 0,85...0,9, а тебе приводят цену за 1 л.) и т.д. Тебе же видно, что существенно дешевле. На хер ты самовыражаешься также как и с объемом газовых хранилищ???!!! Иди заборы красить в своей амэрике! ТП!