Експерти зі сну та стосунків розповіли, чому краще спати під окремими ковдрами
Обществоwworld.com.ua23 марта 2020

Експерти зі сну та стосунків розповіли, чому краще спати під окремими ковдрами

Для людей, які сплять в одному ліжку з партнером, не новина, що він часто заважає сну. Насправді, дослідження 2005 року показало, що у тих людей, які сплять поруч зі своїми половинками, партнер є причиною третини всіх порушень сну. Зарадити цьому може багаторічна європейська традиція, яка особливо поширена у Швеції та Німеччині – сон на спільному ліжку під двома окремими ковдрами, пише Жіночий світ з посиланням на Healthline.

Доктор Тара Янгблул з Chili Sleep Systems каже, що для того, щоб виспатись, нам потрібен особистий простір. Вона стверджує, що ковдри мають бути окремими, щоб забезпечити тілу максимально комфортні умови.

Один з важливих факторів здорового сну – це температура. Різні дослідження показують, що від 92% до 98% пар обирають різні температури для сну.

Для кращої якості сну важлива не тільки температура, а і вага ковдри. Деякі компанії, що випускають серед іншого і постільну білизну, навіть запустили у продаж комплекти, в які входять товста ковдра та більш тонка.

Відрегулювати температуру так, щоб було комфортно обом, під однією ковдрою практично неможливо.

Експерт з питань стосунків доктор Александра Стоквелл, прокоментувала це, підкресливши, що в її практиці партнери заважали людям своїм неспокійним сном. Коли один засинає, а інший будить його, коли крутиться чи розмовляє. Цю проблему окремі ковдри не вирішать, доведеться вийти в іншу кімнати.

В той же час вона каже, що гарний міцний сон надзвичайно важливий для здорових стосунків, оскільки люди стають більш стабільними емоційно, коли добре відпочивають. Попри поширений стереотип, що пара обов’язково повинна спати в одному ліжку та під однією ковдрою, пріоритетом номер один повинен бути здоровий сон. Тож вона радить партнерам враховувати потреби одне одного. Пам’ятайте, що сон під окремими ковдрами не є ознакою емоційного віддалення чи уникнення близькості.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Вера
спасибо ...что за мою Луну...заступился...Честь Тебе и Слава...и...в глазах моих "вырос"...
Елена
То в Афганистане он тогда был и техобслуживание тогда проводил, сейчас он, козлоослик, дальнобойщик, если Луночке верить, Луночке то я верю,он может ей не всю правду рассказать,вот в чём дело.
ера
наверное... те вертолёты ...которые он обслуживает...и не взлетают...
Кот Матроскин
Какое мне дело, до всех до вас, а вам до меня! Фальсификация выборов, тоже мне, трагедия! Чернобыльцам гробовые за два месяца скрысятничали, вот это трагедия. Где деньги, Зе?
Елена
Один клиент,не миллионы ,не тысячи,а один,а может не стоит из-за единичного случая такую вот проблему,якобы проблему раздувать? неизвестно почему ему её заблокировали ещё.
Елена
Ну раз он в обслуживании вертолётов был по призыву,думаю что максимально имел старшего сержанта,если не после института., после института с военной кафедрой , лейтенант,но он тупой, наверное только техникум,это предел,потолок его,ха.Украина найкраща у свити,а Роджер нет.ха.
Piter Dilland
How are you? Do you call this a reliable source? Through these links, I saw only false texts of unknown authors! Who are you yourself? Distributor of fakes?
Авторские статьи
Политика5 часов назад
Западная Украина с 23 по 27 ноября: В регионе продолжается «перетряхивание» кадров после местных выборов
Политика9 часов назад
Какую «мозаику» собирают искатели «голодомора украинцев»
Видео10 часов назад
Жвания не долетел, но обещал вернуться. Д.Джангиров и Р.Бортник 1
Геополитика10 часов назад
Диего Марадона и монетарная политика
Видео11 часов назад
БесогонTV «Проделки маркиза Карабаса» 3
Экономика11 часов назад
Это очередная профанация. Экономист Алексей Кущ об инициативе Зеленского поддержать малый бизнес в карантин
Экономика11 часов назад
Приватизация Одесского Припортового завода. Часть 2. Конкурс давальческого сырья: Как легально «зайти» на завод и там остаться.
Общество11 часов назад
Веселые истории о нас
Геополитика13 часов назад
Сонный Джо и слабый доллар: какое будущее теперь ждет американские финансы?