Обществоzdorovia.com.uaSep 10

Емоційне вигорання: як зрозуміти, що варто залишити роботу?

Часто люди думають, що емоційне вигорання - це втрата задоволення від роботи. Однак, ВООЗ вважає, що це синдром, який виникає в результаті хронічного стресу на робочому місці. Фахівці, що відкрили зв'язок між професійною діяльністю і емоційним виснаженням, виділили п'ять стадій цього синдрому. Це втрата впевненості в собі, поява психосоматичних розладів (безсоння і головного болю), неуважність (ви все забуваєте і плутаєте), поява хронічної втоми, апатія. Перше, що потрібно зробити - усунути причину емоційного виснаження (тобто роботу). Необхідний тривалий відпочинок - не менше двох тижнів. Друга умова називається "клин клином". Добре, якщо у вас є справа, яку так само важливо, як і робота (ремонт, похід, волонтерство). Якщо немає - його необхідно знайти. Третє - потрібно розібратися, в чому, власне справа, чому ви так себе загнали? Напевно, поряд з вами працюють люди, які виконують ту ж роботу і при цьому чудово себе почувають. Так як постійний стрес може стати причиною багатьох захворювань, синдром емоційного вигорання включений до Міжнародної класифікації хвороб. Він не класифікується як медичний стан, проте лікарі радять не залишати його без уваги.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Что -то очень напомнило мне диалог Штирлица с Кэт - Милая моя ты будешь кричать на родном русском языке ...Когда будешь рожать ...Неужели все повторяется в одной очень странной стране?
Весёлый Роджер
Игбунчик!!! Ответь сюда будь- так ласка! Ты как крутой спец по мове! Вот не верю я этому Каменястому мовнюку! Идиоты же думувают, шо им Гугл усё верно переводит! Заранее дякую тоби с кисточкой!
Весёлый Роджер
«Член Совета по межнациональным отношениям при президенте России Богдан Безпалько выразил мнение, что ликвидация Украины как государства позволила бы установить мир в Донбассе. Безпалько отметил, что в современных условия нет смысла ожидать от Киева исполнения Минских соглашений, так как украинские власти «не обладают субъектностью», ими управляет Запад….»
Весёлый Роджер
Это бот-программа засератель Пётр! А запускает её Шмуля_Елен, он же Сруль, у жиночих труселях до колен!
Игбун Хохлов
Пожелание только одно: побыстрее бы.
Весёлый Роджер
Да, да, да - как раз про это и писал местный эбнутый пропа_Хандон хунты Шмуля Сруля, он же Елен, онО же трансвестит у кружевных труселях до колен! Как раз у него була новина - Шо 200 000 бурятив на 10 000 танках и 100 000 лошадях, чи наоборот, чи вместе, неожиданно вылезли из донецких шахт и напали на мирно! бухающий ширый xoxлoвермахт. Но национальный Херой С.Семенченко, решил их напужать и показал им свидомую дупу, но клятые москали не напужались та у него стреляли, ну и у неё попали. Ось воно як! Вы Сало тильки не роняйте, а хероям убийцам детей него ховайте!
гость
петро - пидорас,