Езотерики розповіли, як використовувати дзеркало, щоб не накликати на себе біду
Общество31 марта 2020

Езотерики розповіли, як використовувати дзеркало, щоб не накликати на себе біду

Здавалося б, просто предмет, який ми використовуємо кілька разів на день. Але фахівці стверджують, що неправильне використання дзеркала може привести до фатальних проблем. Важливо все: які дзеркала краще не купувати, коли краще не дивитися у нього, як правильно використовувати, а також що робити якщо дзеркало розбилося?

Які дзеркала купувати не варто? Дзеркало - унікальний предмет. Воно накопичує енергетику, причому як позитивну, так і негативну, тому варто уникати старовинних дзеркал. Так деякі люди спеціально прагнуть придбати гарний предмет антикваріату, але разом з ним можна нажити собі проблем в житті і нічні кошмари. Ви ж не знаєте в якій сім'ї до вас знаходився предмет і скільки негативної енергетики сварок і скандалів, а може навіть і вбивств, він ввібрав в себе.

Останнє особливо небезпечно, оскільки дзеркало вважається входом в потойбічний світ і дуже погано, якщо людина в останні хвилини свого життя бачила своє відображення.

Як правильно розташовувати дзеркала в будинку? Цей момент теж вимагає особливої ​​уваги. Наприклад, не можна вішати дзеркало занадто високо або занадто низько. Подбайте, щоб кожен член сім'ї відбивався в ньому повністю. Тому краще вибирати дзеркала в підлогу. Якщо вішаєте цей предмет на стіну, дивіться, щоб самому високому члену сім'ї «не зрізати» верхівку, коли він в нього виглядає.

Також езотерики забороняють вішати дзеркала в спальні, особливо якщо розташовані вони так, що спляча людина в ньому відбивається. Не тільки потойбічний світ, а й сни тісно пов'язані з цим предметом. Якщо у вас останнім часом погіршилося здоров'я, почали снитися кошмари, а також перед сном відвідують якісь ведіння, а може ви навпаки не можете заснути через безсоння? Цілком ймовірно причина цих неприємностей дзеркало, яке висить у вас в спальні.

Ще не варто довго дивитися у дзеркало. Вважається, що душа людини, яка любить милуватися своїм відображенням поступово йде в потойбічний світ, а в реальності залишається лише його фізична оболонка. Потім багато хто відчуває апатію, депресію, нещастя переслідують по п'ятах, людина навіть може закінчити життя самогубством.

Що робити якщо дзеркало розбилося? Всі пам'ятають повір'я, що якщо розбилося дзеркало, то біди обов'язково зайдуть в ваш будинок і щастя не буде 7 років. Езотерики розповіли, що потрібно зробити, щоб пророцтво не збулося. В першу чергу не потрібно панікувати, негативні емоції магнітом вбираються в розбиту дзеркальну поверхню. Акуратно зберіть всі осколки і промийте їх у чистій, проточній воді, потім складіть стопкою і закопайте десь подалі від будинку. Про те, що сталося слід якомога швидше забути і на місце старого предмету інтер'єру купити новий.

Написать комментарий
Авторские статьи