Фахівець розповіла, як уникнути харчових зривів
Обществоaspekty.net19 ноября 2019

Фахівець розповіла, як уникнути харчових зривів

Одними з головних причин того, що той, хто худне, кидає дієту, є стрес, відсутність режиму харчування і суворі обмеження в раціоні. Багато тих, хто худне, часто зриваються і роблять набіги на холодильник. Як уникнути харчових зривів, розповіла дієтолог-нутриціології Олена Бойко на своїй сторінці в Instagram. Спеціаліст рекомендує спочатку з’ясувати, чому хочеться зірватися, а потім вже починати усувати причини зривів. «Всі питають про наслідки, але мало хто працює з причинами. Перше і головне питання має бути «Чому?» Чому я роблю неконтрольовані набіги на холодильник? Чому щодня обіцяю собі: «Завтра точно в лад»?» — написала в соцмережі експерт. ⠀ За її словами, причинами неконтрольованого «зажору» може бути одноманітне харчування, яке незабаром набридне і той, хто худне, відправиться до холодильника. В цьому випадку дієтолог рекомендує вибудувати різноманітну, корисну і смачну систему харчування. Також причиною зриву є хаотичний прийом їжі. «Коли зранку не снідаєш, а вдень перехоплюєш на бігу, ввечері складно втриматися від поглинання всього підряд», — пояснює фахівець. Бойко рекомендує харчуватися у строго визначений час. Також, за словами експерта, бажаючому схуднути потрібен час, щоб у нього виробилися звички їсти здорові продукти. Тому в перший час людині не варто сідати на сувору дієту. Причиною зриву може стати і стрес. ⠀ «На Катю накричав начальник, вона заїла стрес морозивом. Даша не встигає здати проект, від нервів лопає цукерки. Іра втомлюється за тиждень, у вихідні відпочиває з серіалом і шоколадкою. Невже не заслужила?» — роз’яснює дієтолог. Олена Бойко радить «працювати з головою. Знайти інші способи зняти напругу і розслабитися». Раніше повідомлялося, що дієтолог назвав продукти, які не можна їсти на голодний шлунок. Також ми писали, що названі шкідливі звички, які заважають схуднути.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ваше имя
В Одессе к примеру живут самые причудливые христианские фанатики,от евреев они взяли упорство в том что они единственные праведные.Только тотафоты не носят.
Елена
Шось там опечаток багато,а фули,с меня спрос не большой,покрутят пальцем у виска и пойдут дальше.
Елена
А зачем мне дурочкой прикидываться,я и есть ,в чистом виде дурочка,а ты лумал я уиная?а вот и нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
СЛУШАЙТЕ ВСЕ
Люди!!! Слушайте песни в исполнении ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА и вы станете добрее! В вас возродятся лучшие человеческие качества! Ваша душа очистится от скверны! Виртуозное исполнение на баяне и чарующий великолепный голос ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА творят чудеса!
СЛУШАЙТЕ ВСЕ
Люди!!! Слушайте песни в исполнении ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА и вы станете добрее! В вас возродятся лучшие человеческие качества! Ваша душа очистится от скверны! Виртуозное исполнение на баяне и чарующий великолепный голос ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА творят чудеса!
СЛУШАЙТЕ ВСЕ
Люди!!! Слушайте песни в исполнении ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА и вы станете добрее! В вас возродятся лучшие человеческие качества! Ваша душа очистится от скверны! Виртуозное исполнение на баяне и чарующий великолепный голос ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА творит чудеса!
ВЫ ЖИРАФ СУДАРЬ
Прочитай ещё раз, может быть тогда до тебя дойдёт смысл написанного! Не дошло? Ну, тогда ещё разочек! КАК ??? Поздравляю вас, сударь! Вы - жираф!
Авторские статьи