Обществоnewsyou.infoOct 4

Фахівці назвали простий спосіб підвищити рівень щастя

nk_hauz/mrPo44Dng.jpeg

Нове дослідження показує, що активне вживання фруктів і овочів в комбінації з фізичними навантаженнями підвищує рівень щастя. Хвороби, пов’язані з неправильним способом життя, якраз і призводять до нещастя, оскільки погіршують стан здоров’я. Дослідження довело, що вживання фруктів і овочів укупі з регулярними фізичними навантаженнями підвищує рівень щастя. Наука і раніше виявляла зв’язок між способом життя і благополуччям людини, і посилання на ці дослідження активно використовувалися в кампаніях громадської охорони здоров’я, які заохочували здорове харчування і спорт. Проте нові результати показали, що існує позитивний причинно-наслідковий зв’язок між способом життя та задоволенням від самого життя.

Це перше в своєму роді дослідження, що розкриває цю зв’язок між щастям, вживанням фруктів і овочів і фізичними навантаженнями. Воно не узагальнює взаємозв’язок, а конкретизує її.

Авторами дослідження є вчені з університетів Кента і Рідінга з Великобританії. Вони використовували метод інструментальних змінних, щоб відфільтрувати будь-який ефект щастя та способу життя. Дослідження показує, що ми щасливі, з більшою ймовірністю, за рахунок вживання фруктів і овочів і фізичних навантажень, а не навпаки. Отримані дані показують, що здатність людей відкладати задоволеність і використовувати самоконтроль відіграє дуже важливу роль у прийнятті рішень, пов’язаних зі способом життя. А це, в свою чергу, робить позитивний вплив на благополуччя. Також, якщо вірити результатам дослідження, чоловіки більше тренуються, а жінки більш активно налягають на фрукти і овочі. Підсумки цього цікавого дослідження опубліковані в Journal of Happiness Studies.

💬 Последние комментарии
Мякола
берхня!
9999999
в ссср ШЛИ К СВЕТЛОМУ БУДУЩЕМУ ЗАВТРА. КАК ВСЁ ПОХОЖЕ ДАЖЕ СЛОГАНАМИ. иСТОЧНИК СЛОГАНОВ ТОТ ЖЕ?тОГДА ЧТО ЭТО, ЧТО ЭТО.?
Песочные часы
Во-первых, товарищ депутат должен признать свою вину перед народом...
999999
уКРАИНА СТРУХНЯВИЛА ИЗ НУТРИ ИЗ ЗА КОРОЕДОВ В ВЛАСТИ.тЧТО БЫДУТ РАСТАСКИВАТЬ ЕЁ ТЕРИТОРИЮ ЭТО ПОНЯТНО.уЧАСТЬ НАРОДА В ГИПНОЗЕ НАЦИОНАЛИЗМА ПЛАЧЕВНА.
Вася
От какой партии депутат, писатели, блин!
антиМакс
Петрухес, тебя уже выпустили из больницы?
гость
ну, как бы да, но есть нюансы. Почитав для разнообразия "Х..вый Житомир" имхо не был бы так уверен, что там найдётся такой себе активист-олигархист, который подпадает под "закон гопстоп-олигарх". Разве только мабуть в Бердичеве парочку завалялось. цитата из того самого "х..вого житомира" - ... В 2017 році була створена Агенція регіонального розвитку Житомирської області, яку заснували облдержадміністрація та обласна рада, її керівником – хедхантером, який залучатиме інвестиції в область, став Артем Сачук. Влітку 2020 року у нього закінчився контракт, Артем Сачук звільнився з посади керівника Агенції, втім інвестиційний напрям не полишив і зараз займається цим, але вже в Києві. Чи приваблива Житомирська область для іноземних інвесторів та що вони очікують від місцевої влади, чому деякі великі проєкти так і не були реалізовані, скільки треба виділяти з місцевого бюджету на розвиток індустріальних парків і на що скаржаться місцеві інвестори – відповіді на ці питання читайте в інтерв’ю Житомир.info з Артемом Сачуком. - Де ви працюєте зараз? - Я працюю в Офісі реформ Кабінету Міністрів України. Це консультаційно-дорадчий орган, який за посадою очолює Міністр Кабінету міністрів України. Моя позиція – старший проектний менеджер за напрямком інвестиційний клімат та економічне зростання. Також я є радником Міністерства розвитку громад та територій по проєкту «Розвиток мережі індустріальних парків в Україні» - Якщо по десятибальній шкалі оцінювати інвестиційний клімат, то скільки балів отримає Житомирська область? - «Трієчку» поставимо. - Чому так мало? - Я теж інвестор. Рік тому ми в Житомирі відкрили приватний садочок, і можу сказати, що вести бізнес досить важко. І це не лише на Житомирщині, а й в Україні. ..." - конец цитаты. Так шо, как говорится "не всё что вышло з Бердичева попадает в Житомир, некоторые таки оказываются в Киеве".