Обществоwona.com.ua5 мар.

Фахівці пояснили, чому весняне прибирання корисне не тільки для нашого будинку, а і для нашого настрою

nk_hauz/-m1ayh7a9bnax3bqsrdw.jpg

Для багатьох із нас прихід весни та підвищення температури повітря сигналізує про те, що настав час “великого весняного прибирання”. Психолог Скотт Біа запевняє, що це приносить користь не тільки нашій оселі, а й нашому психічному здоров’ю, пише Вона з посиланням на Cleveland clinic.

“Ми багато накопичуємо за зимові місяці. І зовсім не позбавляємось зайвого. Просто накопичуємо все більше і більше. І весняне очищення – вже частина ритуалу весни”,- пояснює доктор Біа. “Я думаю, це пов’язано з підняттям настрою. З приходом весни ми стаємо більш активними. Прибирання – один з видів діяльності, на який ми можемо спрямувати свою енергію”.

Дехто з нас зволікає з початком весняного прибирання і це може викликати у нас певний стрес.

“Ми вирішуємо задачу, яку, на нашу думку, хочемо розв’язати, наше тіло і розум напружуються. Коли ми відступаємо від виконання завдання, напруга знімається. Це насправді потужне відчуття”,- каже доктор Біа. Щоб подолати зволікання, за словами доктора Біа, нам доведеться пережити певний дискомфорт і все ж розпочати роботу над прибиранням.

Почати, звісно ж, найважче. Але доктор Біа каже, що як тільки початкову точку буде пройдено, виконати завдання стане легше.

Коли ми розв’язуємо якесь завдання, то відчуваємо задоволення. Крім того, це змушує нас почуватися корисними та ефективніше справлятися з іншими завданнями.

“Я думаю, що, коли ми звільняємо простір, знижується рівень напруженості”,- каже доктор Біа. “Коли нас оточує менше речей, про я які потрібно дбати, це також підвищує нашу ефективність”.

Тим із нас, хто боїться весняного прибирання, психолог рекомендує розбити одне велике завдання на декілька маленьких, нагадуючи собі, що увесь дім відразу прибирати не доведеться.

💬 Последние комментарии
Так себе импровизация
Дорогие украинцы, успокойтесь! Все идет по плану!
-----
Опять отвлекаем враг там- кричит враг украини
Игбун Хохлов
😂😂😂
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ КОКАИНА ДРУГ!
А ОТВЕЧАТЬ ПРИДЁТСЯ!
уКРАИНЦИ! вЫ В ОТВЕТЕ ЗА ТЕХ, КОГО НАСКАКАЛИ!!!
ALWAS
"Смертность от сердечного приступа среди профессиональных футболистов в 2021 году на 300% выше, чем в среднем за 12 лет... вакцинированные спортсмены подвергаются примерно в 6 или 7 раз большему риску сердечного приступа, чем невакцинированные спортсмены"..... Так пишут в Сети. Оно и понятно- организм спортсмена или человека в возрасте на пределе. И вакцина губительна.
Кот
Пробовал в шаланде все расширяется и крепости становится все заметнее...Того и гляди начнёт черпать бортом водку и фсе-гаплык!!!!